Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 69 informacji. Wszystkie poniżej.

Strzelają w Nysie »
Tekst opublikowany 2009-07-31, opracowanie ab
Paintball jest sportem uprawianym przez ludzi dowolnej profesji i stylu życia. Gracze muszą wykazać się sprytem, szybkością myślenia i zdecydowaniem. Nysa dołączyła do paintballowej mapy Polski.
Zdjęć: 2  

Kropka nad enterem »
Tekst opublikowany 2009-07-31, opracowanie Red.
O informatyzacji urzędu, zawiłościach, kłopotach i szczegółach wprowadzenie innowacji rozmawiamy z kierownikiem biura informatyki Marcinem Zynczewskim.
Zdjęć: 1  

Nysa – Londyn »
Tekst opublikowany 2009-07-31, opracowanie UM
W sierpniu nad Jeziorem Nyskim wypoczywać będą Brytyjczycy ze Zjednoczenia Polskiego w Wielkiej Brytanii. Goście zauroczeni naszym miastem postanowili spędzić tu część swoich wakacji.

Bitwa o Twierdzę Nysa »
Tekst opublikowany 2009-07-31, opracowanie ab
W dniach 31.07.09– 02.08.09 odbędą się obchody „Dni Twierdzy Nysa”. Organizatorzy imprezy plenerowej zadbali o bardzo dobrą oprawę widowiska oraz imprez towarzyszących. Szacuje się, że Nysę odwiedzi kilka tysięcy widzów i gości.
Zdjęć: 3  

65 lat temu…  »
Tekst opublikowany 2009-07-31, opracowanie ab
1 sierpnia o godzinie 17.00 w Nysie uruchomione zostaną syreny alarmowe oraz wywieszone flagi narodowe. W ten sposób dokładnie 65 lat po ogłoszeniu godziny „W” - Nysanie oddadzą hołd ku czci bohaterów Warszawy.
Zdjęć: 1  

Bitwa wygrana dla Nysy »
Tekst opublikowany 2009-07-30, opracowanie Red.
O Dniach Twierdzy Nysa rozmawiamy z wiceburmistrzem Aleksandrem Juszczykiem.
Zdjęć: 1  

Wojska nadciągają »
Tekst opublikowany 2009-07-30, opracowanie aw, fot. Krystyna Dubiel
Forty, reduty i bastiony zapełnią się niedługo żołnierzami z epoki napoleońskiej. Wehikuł czasu cofnie nas do dni 1807 roku, kiedy to rozegrała się bitwa o Nysę. I tym razem będzie huk dział, płacz rannych i tętent koni.
Zdjęć: 5  

Zapisz się w Google »
Tekst opublikowany 2009-07-30, opracowanie ab
Systematycznie pogłębiana dokładność polskich map Google sprawia, że coraz większa ilość osób i instytucji umieszcza je na swoich stronach internetowych. Również nyski magistrat zaprasza mieszkańców miasta do dodawania informacji o firmach, obiektach itp.
Zdjęć: 2  

AZS PWSZ NYSA w I Lidze! »
Tekst opublikowany 2009-07-30, opracowanie ab
Po najgorszym od 28 lat sezonie - kibice nie zdążyli jeszcze pogodzić się ze spadkiem do II ligi. Tymczasem PZPS ogłosił, że nasz młody zespół pozostaje na zapleczu Plus Ligi. Przed trenerami i zawodnikami spore wyzwanie.
Zdjęć: 1  

O bitwie nyskiej »
Tekst opublikowany 2009-07-29, opracowanie Red.
W dniach 31 lipca -2 sierpnia na przedpolu nyskiego Fortu II po raz kolejny odbędzie się niezwykła replika bitwy z czasów wojny napoleońskiej. W tej uważanej za jedną z najlepszych, inscenizacji po raz kolejny będą płonąć chałupy, a pole bitwy zasnuje siwy dym.
Zdjęć: 2  

Rakiety nocą »
Tekst opublikowany 2009-07-29, opracowanie ab
Na korcie tenisowym nr 1 przy ulicy Kraszewskiego odnowiono sztuczne oświetlenie, które pozwala grać po zmroku. Do korzystania z nocnej atrakcji konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.
Zdjęć: 2  

Feel pożegna lato »
Tekst opublikowany 2009-07-29, opracowanie ab
Odkąd „Feel” nakręcił w naszym mieście teledysk do piosenki „W odpowiedzi na twój list”, fani czekają na koncert. Nareszcie Nysa stanie się jednym z przystanków, w trakcie trwającej trasy koncertowej zespołu.
Zdjęć: 1  

Przystanek Woodstock »
Tekst opublikowany 2009-07-29, opracowanie ab
W dniach 31.07.09-02.08.09 rusza XV jubileuszowy Przystanek Woodstock. Przeczytaj, jak najbezpieczniej i najtaniej dostać się z Nysy do Kostrzyna nad Odrą.
Zdjęć: 1  

Jarmark Jakubowy »
Tekst opublikowany 2009-07-28, opracowanie ab
Zwiedzanie skarbca, krypt i strychu Katedry, pieczone prosię, śląskie kołocze, konkursy z nagrodami i mnóstwo innych atrakcji czekało na wszystkich tych, którzy wybrali się 26 lipca na XI Jarmark Jakubowy.
Zdjęć: 4  

Masa krytyczna »
Tekst opublikowany 2009-07-28, opracowanie ab
31 lipca o 18.00, odbędzie się rowerowy przejazd ulicami miasta. Początek trasy na nyskim rynku. Rowerzyści przejadą: Wrocławską, Kolejową, Piastowską, Gierczak, Celną. Manifestacja praw rowerzystów zakończy się w miejscu startu/mety – na placu przy Katedrze.
Zdjęć: 2  

Pomóżmy dzieciom »
Tekst opublikowany 2009-07-28, opracowanie ab
Inicjatywa obywatelska „Ciekawe wakacje” organizuje zbiórkę sprzętu sportowego i przyborów szkolnych dla potrzebujących dzieci. Apelujemy o wsparcie materialne tego szczytnego celu.

Nysa - miasto ogród »
Tekst opublikowany 2009-07-28, opracowanie ab
W magistracie można podziwiać wystawę prac na temat zagospodarowania nyskiego centrum, które powstały podczas majowych warsztatów architektonicznych pn. "Idea miasta - ogrodu, a tereny zieleni miasta Nysy".
Zdjęć: 3  

Szlakiem ginących zawodów - warsztaty wędrowne »
Tekst opublikowany 2009-07-28, opracowanie Red.
Centrum Aktywizacji Zawodowej Bezrobotnych i Wolontariatu Ziemi Nyskiej organizuje w dniach od 28 do 29 sierpnia bezpłatne warsztaty wędrowne pt. „Szlakiem ginących zawodów – garncarstwo, młynarstwo, kowalstwo.” do Kudowy Zdrój dla 20 - 25 osób zainteresowanych z terenu powiatu nyskiego.

Zostań trenerem »
Tekst opublikowany 2009-07-27, opracowanie eb
Pełną parą ruszył projekt „Opolskie – ludzie, pasja, sport”, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Działanie 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw.

Otwarte drzwi PWSZ »
Tekst opublikowany 2009-07-27, opracowanie ab
24 lipca 2009, w godzinach 9-13 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie został zorganizowany Dzień Informacji Akademickiej, który miał na celu umożliwienie kandydatom na studia - zapoznanie się ze specyfiką nyskiej uczelni.
Zdjęć: 4  

Utrudnienia na drodze »
Tekst opublikowany 2009-07-27, opracowanie ab
W związku z trwającymi pracami nad budową parkingu nad Jeziorem Nyskim, należy zachować szczególną ostrożność na drodze krajowej nr 46. Inwestycja odbywa się w ramach projektu „Lato w Nysie, zima w Jeseniku – budowa infrastruktury drogowo-parkingowej”.
Zdjęć: 3  

Wybory miss plaży 2009 »
Tekst opublikowany 2009-07-25, opracowanie ab
W dniu 22 lipca br. na kąpielisku miejskim przy ul. Ujejskiego odbył się VII Konkurs Miss Plaży. Zwyciężyła 19-letnia Natalia Szwed z Nysy. Studentka pedagogiki w nagrodę pojedzie na wycieczkę do Pragi.
Zdjęć: 3  

Rzeźbiarskie perły »
Tekst opublikowany 2009-07-24, opracowanie ab
Od 17 lipca w Collegium Artium - szesnastu rzeźbiarzy z Polski i Czech tworzy „Nyskie ławeczki” w ramach II Międzynarodowego Pleneru Rzeźbiarskiego. Zapraszamy do galerii zdjęć, przedstawiającej artystów podczas pracy.
Zdjęć: 8  

Co dalej ze szkołą w Hajdukach Nyskich? »
Tekst opublikowany 2009-07-24, opracowanie Red.
Problemem, z jakim stykają się od lat praktycznie wszystkie samorządy w Polsce jest systematyczny, wieloletni spadek urodzin dzieci. Czasami konieczne jest zamknięcie niektórych ze szkół.
Zdjęć: 1  

Na torach leżą drzewa »
Tekst opublikowany 2009-07-24, opracowanie bom
Podczas wczorajszej nawałnicy we Wrocławiu nie doszło do poważniejszych awarii na terenach PKP. Gorzej sytuacja wygląda na Dolnym Śląsku.
Zdjęć: 1  

Pomóżmy dzieciom »
Tekst opublikowany 2009-07-24, opracowanie ab
Inicjatywa obywatelska „Ciekawe wakacje” organizuje zbiórkę sprzętu sportowego i przyborów szkolnych dla potrzebujących dzieci. Apelujemy o wsparcie materialne tego szczytnego celu.
Zdjęć: 1  

Dzień Informacji Akademickiej »
Tekst opublikowany 2009-07-23, opracowanie opr. aw
Na jakie uczelnie zagraniczne możesz wyjechać w ramach wymiany? Jak wysokie są stypendia? Gdzie jest darmowy internet? - na te i inne pytania uzyskasz odpowiedź na Dniu Informacji Akademickiej.
Zdjęć: 1  

Rozwojowa strefa »
Tekst opublikowany 2009-07-23, opracowanie Red.
W Nysie podjęto starania o rozszerzenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest-Park” – o teren z przeznaczeniem na lokalizację przemysłu, składów i magazynów, położonego w w rejonie ulic Dubois - Karpacka.
Zdjęć: 1  

Drugi stopień zagrożenia »
Tekst opublikowany 2009-07-23, opracowanie Paweł Pawlucy
Takich upałów tego lata jeszcze nie było. W całej południowej Polsce, w tym również na terenie województwa dolnośląskiego ogłoszono 2. stopień zagrożenia. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed zgubnymi skutkami wysokich temperatur.

Koncertowa Fabryka »
Tekst opublikowany 2009-07-23, opracowanie ab
24 lipca, w Klubie Studenckim Fabryka odbędą się koncerty zespołów: Headache i Drug abuse. Start godzina 19.00. To już kolejna dawka muzyki w obiekcie przy ulicy Mariackiej w Nysie.
Zdjęć: 1  

Jarmark Jakubowy »
Tekst opublikowany 2009-07-22, opracowanie ab
Zwiedzanie skarbca, krypt i strychu Katedry, pieczone prosię, śląskie kołocze, konkursy z nagrodami i mnóstwo innych atrakcji czeka na wszystkich tych, którzy wybiorą się 26 lipca na XI Jarmark Jakubowy.
Zdjęć: 1  

Cuda za pomocą papieru »
Tekst opublikowany 2009-07-22, opracowanie ab
W Nyskiej Galerii przy ulicy Piastowskiej można oglądać wystawę wycinanek okiennych. Kolekcja wypożyczona z Chińskiego Ministerstwa Kultury i Sztuki - nawiązuje do tradycji dalekich i wciąż egzotycznych dla nas Chin.
Zdjęć: 9  

Piorun jak pocisk »
Tekst opublikowany 2009-07-21, opracowanie Jacek Bomersbach
Specjaliści tłumaczą, dlaczego nie należy bać się burzy i na ten czas wyłączyć telefon komórkowy. Co dzieje się z dachem domu, drzewem i człowiekiem, w którego uderzy piorun?
Zdjęć: 8  

Kulturalne opolskie »
Tekst opublikowany 2009-07-21, opracowanie ab
Od 13 do 31 lipca w Bastionie św. Jadwigi można podziwiać wystawę plenerową pt. „Kulturalne Opolskie”, prezentującą wybrane wydarzenia kulturalne z 2008 roku.
Zdjęć: 5  

Filmowa Nysa »
Tekst opublikowany 2009-07-21, opracowanie ab
Telewizja Wrocław przygotowała ciekawy materiał promocyjny na temat naszego miasta. Widzowie będą mieli okazję przypomnieć sobie historię i atrakcje Nysy. Po zakątkach miasta oprowadzi ich Katarzyna Dynowska.
Zdjęć: 1  

Zapisz się w Google »
Tekst opublikowany 2009-07-21, opracowanie ab
Systematycznie pogłębiana dokładność polskich map Google sprawia, że coraz większa ilość osób i instytucji umieszcza je na swoich stronach internetowych. Również nyski magistrat zaprasza mieszkańców miasta do dodawania informacji o firmach, obiektach itp.
Zdjęć: 2  

Odkryli plantację konopi »
Tekst opublikowany 2009-07-20, opracowanie kt
Policjanci z Opola i Nysy, wspólnie z funkcjonariuszami Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, zatrzymali trzy osoby podejrzane o nielegalne uprawianie konopi indyjskich.
Zdjęć: 1  

Etyczna przedsiębiorczość »
Tekst opublikowany 2009-07-20, opracowanie ab
Lokalna Grupa Działania organizuje niecodzienne spotkanie informacyjne. Ma ono ca celu uwrażliwienie na społeczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej. Warto rozmawiać na takie tematy w dobie kryzysu.
Zdjęć: 1  

Nysa miastem poetów »
Tekst opublikowany 2009-07-20, opracowanie UM
Powstanie publikacja pt. „Max Hermann - Neisse. życie - twórczość – recepcja.”
Zdjęć: 1  

Wpadli złodzieje rusztowań »
Tekst opublikowany 2009-07-20, opracowanie kt
Nyscy policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn, którzy w okresie od kwietnia do maja kradli rusztowania z terenów prywatnych posesji na terenie gminy.
Zdjęć: 1  

Co nam w Nysie zagraża »
Tekst opublikowany 2009-07-17, opracowanie Red.
Rozmowa z kierownikiem Gminnego Biura Zarządzania Kryzysowego w Nysie Stanisławem Janikiem
Zdjęć: 1  

Powalczą o Złotą Śrubę »
Tekst opublikowany 2009-07-17, opracowanie Red.
18 lipca o godz. 10.00 nad Jeziorem Nyskim odbędą się Zawody Motorowodne o Złotą Śrubę Jeziora Nyskiego.
Zdjęć: 2  

Książka od IPN »
Tekst opublikowany 2009-07-16, opracowanie red. kt
Instytutu Pamięci Narodowej będzie przekazywał swoje publikacje bibliotekom na terenie Dolnego Śląska. Celem akcji jest propagowanie najnowszej historii Polski, a przede wszystkim historii naszego regionu.
Zdjęć: 2  

W trójwymiarze »
Tekst opublikowany 2009-07-16, opracowanie ab
Z inicjatywy urzędu miasta został przygotowany nowy plan turystyczny Nysy. Opracowany przez nyską firmę Vektor Studio plan będzie dostępny w punktach informacji turystycznej i miejscach najchętniej odwiedzanych przez turystów.
Zdjęć: 2  

Przez oko obiektywu »
Tekst opublikowany 2009-07-16, opracowanie ab
W pięknie zrewitalizowanym forcie przy ul. Piastowskiej można oglądać wystawę poświęconą XX rocznicy wyborów w 1989 roku. Jest ona zatytułowana „Dumni z wolności”.
Zdjęć: 3  

O filmie inaczej »
Tekst opublikowany 2009-07-15, opracowanie ab
Nasza redakcja zachęcona pozytywnymi opiniami, postanowiła sprawdzić – czym zajmuje się Dyskusyjny Klub Filmowy. Ciekawi byliśmy, czy faktycznie repertuar filmowy dobierany jest tak, aby prezentowany film pobudzał do myślenia i wzbogacał wiedzę o świecie.
Zdjęć: 1  

Nyskie ławeczki »
Tekst opublikowany 2009-07-15, opracowanie Red.
W dniach 17 - 27 lipca odbędzie się II Międzynarodowy Plener Rzeźbiarski. Komisarzem pleneru jest prof. Marian Molenda.
Zdjęć: 2  

Wokół nyskiego Rynku »
Tekst opublikowany 2009-07-14, opracowanie Red.
Medialna wichura rozpętała się po uchwale rady miejskiej dotyczącej sprzedaży trzech działek położonych w Rynku. Burmistrz Nysy postanowiła stawić jej czoła i uspokoić mieszkańców.
Zdjęć: 1  

Czujesz rytm? »
Tekst opublikowany 2009-07-14, opracowanie ab
W dniach 11 –17 lipca 2009 studenci i uczniowie szkół muzycznych będą mieli świetną okazję do nauki i podnoszenia swoich umiejętności, podczas wakacyjnego kursu big-bandów.
Zdjęć: 1  

Śmierć na budowie »
Tekst opublikowany 2009-07-14, opracowanie KT
„To mój ukochany tatuś był...” - w czerwcu ruszyła kampania Państwowej Inspekcji Pracy, dotycząca zagrożeń związanych z robotami na wysokościach. - Chcemy szokować i skłaniać do refleksji – mówi Jarosław Głowacki z wrocławskiego oddziału PIP.
Zdjęć: 3  

Nie zabrałeś OC? Pojedziesz dalej »
Tekst opublikowany 2009-07-13, opracowanie PM
Posiadanie dokumentu potwierdzającego opłacenie składki OC nie będzie już obowiązkowe. Taką zmianę kierowcy zawdzięczają nowelizacji Prawa o ruchu drogowym przyjętej w ostatnich dniach przez sejm.
Zdjęć: 1  

Nysa jest na pierwszym miejscu »
Tekst opublikowany 2009-07-13, opracowanie Red.
O zabudowie nyskiego rynku i innych projektach dla miasta, o staromiejskiej atmosferze i „pseudoplantach” rozmawiamy z architektem Tadeuszem Pawlikiem.
Zdjęć: 3  

Jak poruszać się po rynku pracy? »
Tekst opublikowany 2009-07-13, opracowanie Red.
Od 25 do 28 czerwca w Ośrodku Szkoleniowy w Pokrzywnej odbyło się szkolenie dla osób bezrobotnych i zagrożonych zwolnieniem z pracy zorganizowane przez Centrum Aktywizacji Zawodowej Bezrobotnych i Wolontariatu Ziemi Nyskiej.
Zdjęć: 3  

Nyski debiut roku »
Tekst opublikowany 2009-07-11, opracowanie Andrzej Babiński
Energetyczna dawka rocka z brudnym riffem grunge, wmieszana w poezję i teksty Adama Zelenta - to w skrócie Electric. Ich pasja to koncerty i bliski kontakt z publicznością. Występowali m.in. z zespołami: TSA, Kult, Coma, Lady Pank, Sweet Nosie, Mech. Wreszcie doczekaliśmy się oficjalnej płyty zespołu.
Zdjęć: 2  

Czwartki pod znakiem sportu »
Tekst opublikowany 2009-07-10, opracowanie Red.
2 lipca o godz. 10.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego w Nysie rozpoczęła się kolejna edycja „Czwartków lekkoatletycznych”
Zdjęć: 1  

Nocny atak  »
Tekst opublikowany 2009-07-10, opracowanie kt
Tylko po jednej nocy, policjanci w Głuchołazach otrzymali 12 zgłoszeń o zniszczeniach dokonanych przez wandali. W związku ze sprawą zatrzymano 2 osoby.
Zdjęć: 1  

Dlaczego zginął pilot? »
Tekst opublikowany 2009-07-09, opracowanie kt
Trwają dyskusje nad sprawą zestrzelenia samolotu Dionizego Bielańskiego. Historyków IPN nie przekonują tłumaczenia generała Jaruzelskiego.
Zdjęć: 2  

Akcja „Stop przemocy” »
Tekst opublikowany 2009-07-09, opracowanie ab
W sobotę, 11 lipca, w MotoForcie w Reducie Króliczej odbędzie się koncert manifestujący sprzeciw wobec przemocy. Akcja organizowana jest ku pamięci tragicznie zmarłego Marka Medyńskiego.
Zdjęć: 1  

Wzmożone patrole na drogach »
Tekst opublikowany 2009-07-08, opracowanie tom
Stan techniczny twojego auta pozostawia wiele do życzenia? Wozisz dziecko bez fotelika? Lubisz szybką jazdę nie patrząc na znaki ograniczania prędkości? Jeśli tak, zostaw dziś swoje cztery kółka pod domem lub w garażu.

Studiuj nowe kierunki »
Tekst opublikowany 2009-07-06, opracowanie Opr. AW
Od nowego roku akademickiego oferta edukacyjna naszego miasta poszerzy się o ciekawe kierunki i specjalności. Wszystko z powodu powstania Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej z Katowic.
Zdjęć: 1  

Plaża pełna atrakcji »
Tekst opublikowany 2009-07-06, opracowanie kt
Wystawy, konkursy, zawody i mnóstwo pysznego jedzenia, czyli Dożynki Turystyczne w Skorochowie.
Zdjęć: 1  

Zwiedzą Nysę »
Tekst opublikowany 2009-07-05, opracowanie Opr. AW
27 czerwca do Nysy przybyła 60 - osobowa grupa niewidomych i słabowidzących pod opieką Krajowego Duszpasterza Niewidomych ks. Andrzeja Gałki.
Zdjęć: 1  

Przybędzie łóżek »
Tekst opublikowany 2009-07-03, opracowanie ab
Trwa rozbudowa szpitala miejskiego. Jedyne utrudnienia spotkały jak dotąd pacjentów oddziałów zakaźnego i dziennego oddziału psychiatrycznego.
Zdjęć: 2  

Uliczne granie w Otmuchowie  »
Tekst opublikowany 2009-07-03, opracowanie AB
Turniej koszykówki Streetball Jump to już tradycyjna impreza podczas „Lata Kwiatów”. Jak co roku, Marcin Łakis i inni zapaleńcy koszykówki zapraszają do sportowej rywalizacji.
Zdjęć: 1  

Rowerzystka poszukiwana »
Tekst opublikowany 2009-07-03, opracowanie kt
Nyska policja wie już, czyj rower została znaleziony w ubiegłą niedzielę, w okolicach ul. Wyspiańskiego. Trwają poszukiwania 62 – letniej kobiety.
Zdjęć: 1  

O rewitalizacji rynku »
Tekst opublikowany 2009-07-02, opracowanie Opr. AW
Podczas sesji rady miejskiej w Nysie radni 13 głosami za, 6 przeciw i 1 wstrzymującym się podjęli uchwałę o sprzedaży prawa własności nieruchomości gminnej w drodze przetargu pisemnego nieograniczonego dotyczącego działek nr 14,15,16 położonych w nyskim rynku o powierzchni 0,2570 ha.
Zdjęć: 2  

Tylko u nas – pogoda na bieżąco »
Tekst opublikowany 2009-07-02, opracowanie aw
Meteorolodzy nie potrafią przewidzieć, gdzie wystąpi burza. Może Wy macie swoje własne sposoby albo niesamowite zdjęcia piorunów czy nawałnic. Podzielcie się nimi z innymi czytelnikami.
Zdjęć: 2  

Na rozwój i inwestycje »
Tekst opublikowany 2009-07-01, opracowanie AW
26 czerwca odbyła się sesja rady miejskiej w Nysie. Podjętych zostało dziewięć uchwał, które umożliwiają rozpoczęcie sporządzania miejscowych planów zagospodarowania.
Zdjęć: 1  

Niedzielny setbol »
Tekst opublikowany 2009-07-01, opracowanie opr. AW
W dniach 26-28 czerwca 2009 roku na plaży Jeziora Nyskiego odbywały się zawody Grand Prix Polski Mężczyzn w plażowej piłce siatkowej im. Leszka Kuśmierczyka.
Zdjęć: 3  

Dzisiaj
Środa 4 października 2023
Imieniny
Edwina, Rosławy, Rozalii

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl


OtoNysa.pl © 2007 - 2023 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl