W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:
PRZEDSZKOLAKI
Tor przeszkód
I miejsce – Milena Maj – 11,46 s
II miejsce – Laura Dmochowska – 12,22 s
III miejsce – Michał Gorząd – 12,35 s
IV miejsce – Laura Żukowska – 12,57 s
V miejsce – Filip Pepel – 13,19 s
Bieg na 50 m
I miejsce – Lena Rogowska – 11,50 s
II miejsce – Milena Maj – 11,70 s
III miejsce – Filip Pepel- 11,71 s
IV miejsce – Laura Żukowska – 12,06 s
V miejsce – Michał Gorząd – 12,22 s
SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III
Bieg na 100 m - dziewczęta
I miejsce – Zuzia Król – 17,11 s
II miejsce – Nelly Kasperek – 17,84 s
III miejsce – Ola Malara – 17,94 s
IV miejsce – Zuzia Maj – 18,33 s
V miejsce – Wiktoria Adamów – 18,75 s
Bieg na 100 m - chłopcy
I miejsce – Tobiasz Kupis – 17,56 s
II miejsce – Wojtek Mazański – 17,61 s
III miejsce – Jakub Olejniczak – 17,87 s
IV miejsce – Adrian Malara – 18,03 s
V miejsce – Mariusz Wajskopf – 18,21 s
Skok w dal - dziewczęta
I miejsce – Ola Malara – 2,91 m
II miejsce – Hania Kownacka – 2,50 m
III miejsce – Anastazja Rumianowska – 2,58 m
IV miejsce – Nelly Kasperek – 2,30 m
IV miejsce – Wiktoria Adamów – 2,30 m
V miejsce – Monika Fiech – 2,10 m
Skok w dal - chłopcy
I miejsce – Adrian Malara – 3,05 m
II miejsce – Jakub Olejniczak – 2,75 m
III miejsce – Mariusz Wajskopf – 2,70 m
IV miejsce – Tobiasz Kupis – 2,57 m
V miejsce – Patryk Antkowicz – 2,46 m
SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV - VI
Bieg na 200 m - dziewczęta
I miejsce – Natalia Bentka – 32,51 s
II miejsce – Ola Strąk – 33,26 s
III miejsce – Kasia Ostrowska – 33,41 s
IV miejsce – Agata Chudy – 34,18 s
V miejsce – Julia Rogowska – 34,28 s
Bieg na 200 m - chłopcy
I miejsce – Denis Dudek – 31,41 s
II miejsce – Maciej Ryszewski – 32,78 s
III miejsce – Dominik Rydlewski – 34,82 s
IV miejsce – Adam Tarnowski – 35,07 s
V miejsce – Karol Grubiak – 36,56 s
Skok w dal - dziewczęta
I miejsce – Ola Strąk – 3,70 m
II miejsce – Kasia Ostrowska – 3,45 m
III miejsce – Natalia Bentka – 3,44 m
IV miejsce – Marta Słomska – 3,18 m
V miejsce – Agata Chudy – 3,17 m
Skok w dal - chłopcy
I miejsce – Denis Dudek – 3,68 m
II miejsce – Dominik Rydlewski – 3,57 m
III miejsce – Karol Grubiak – 3,40 m
IV miejsce – Adam Tarnowski – 3,38 m
V miejsce – Grzegorz Bury – 3,19 m
SZKOŁY GIMNAZJALNE
Bieg na 400 m - dziewczęta
I miejsce – Zuzanna Żukowska – 1.11,22 s
II miejsce – Marta Fiech – 1.28,81 s
Bieg na 400 m - chłopcy
I miejsce – Mateusz Olesiak – 1.09,28 s
II miejsce – Radosław Pawlik – 1.15,60 s
III miejsce – Michał Doński – 1.16,25 s
Skok w dal - dziewczęta
I miejsce – Zuzanna Żukowska – 3,70 m
II miejsce – Marta Fiech – 3,23 m
Skok w dal – chłopcy
I miejsce – Mateusz Olesiak – 4,00 m
II miejsce – Michał Doński – 3,42 m
III miejsce – Radosław Pawlik – 3,35 m
Uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze.
Organizatorem zawodów był Nyski Ośrodek Rekreacji a współorganizatorem Urząd Miejski w Nysie.
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - RANKING ZAWODNIKÓW
Najlepszymi zawodnikami całego cyklu czwartków lekkoatletycznych, nagrodzonymi dyplomami, medalami oraz nagrodami rzeczowymi zostali:
PRZEDSZKOLAKI
I miejsce – Filip Pepel – 119 pkt.
II miejsce – Lena Rogowska – 88 pkt.
III Miejsce – Michał Gorząd – 66 pkt.
IV miejsce – Kacper Buczma – 44 pkt.
V miejsce – Laura Żukowska – 41 pkt.
VI miejsce – Łukasz Kocierz – 29 pkt.
SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III
DZIEWCZĘTA
I miejsce – Ola Malara – 90 pkt.
II miejsce – Zuzanna Król – 49 pkt.
III miejsce – Wiktoria Adamów – 45 pkt.
IV miejsce – Hanna Kownacka – 37 pkt.
V miejsce – Zuzanna Maj – 35 pkt.
V miejsce – Bianka Telatyńska – 35 pkt.
CHŁOPCY
I miejsce – Jakub Olejniczak – 102 pkt.
II miejsce – Mariusz Wajskopf– 61 pkt.
III miejsce – Adrian Malara – 53 pkt.
IV miejsce – Wojciech Mazański – 52 pkt.
V miejsce – Adam Rydlewski – 42 pkt
VI miejsce – Patryk Antkowicz – 39 pkt.
SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV - VI
DZIEWCZĘTA
I miejsce – Katarzyna Ostrowska – 80 pkt.
II miejsce – Ola Strąk – 73 pkt.
III miejsce – Natalia Bentka – 64 pkt.
IV miejsce – Agnieszka Dudek – 61 pkt.
V miejsce – Aleksandra Janusz – 60 pkt.
VI miejsce – Agata Chudy – 54 pkt.
VI miejsce – Julia Rogowska – 54 pkt.
CHŁOPCY
I miejsce – Dominik Rydlewski – 69 pkt.
II miejsce – Adam Tarnowski – 66 pkt.
III miejsce – Maciej Ryszewski – 65 pkt.
IV miejsce – Denis Dudek – 56 pkt.
V miejsce – Filip Leja – 54 pkt.
VI miejsce – Daniel Hund – 48 pkt.
SZKOŁY GIMNAZJALNE
DZIEWCZĘTA
I miejsce – Zuzanna Żukowska – 70 pkt.
II miejsce – Julia Dudek – 55 pkt.
III miejsce – Małgorzata Polak – 37 pkt.
IV miejsce – Agata Krawczyk – 34 pkt.
V miejsce – Aleksandra Stefanowicz – 31 pkt.
VI miejsce – Wiktoria Bagrowska – 28 pkt.
CHŁOPCY
I miejsce – Piotr Hajdas – 49 pkt.
II miejsce – Mateusz Jemielewski – 44 pkt.
III miejsce – Tomasz Szymków – 40 pkt.
IV miejsce – Szymon Kotygin – 35 pkt.
V miejsce – Michał Doński – 34 pkt.
VI miejsce – Kacper Smakulski – 27 pkt.