Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Czwartki Lekkoatletyczne na stadionie

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Do VI zawodów organizowanych w ramach Czwartków Lekkoatletycznych 2015 zgłosiło się 102 dzieci i młodzieży. Najlepsze wyniki uzyskali:
Czwartki Lekkoatletyczne na stadionie

Czwartki Lekkoatletyczne na stadionie
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Czwartki Lekkoatletyczne na stadionie
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Czwartki Lekkoatletyczne na stadionie
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Czwartki Lekkoatletyczne na stadionie
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

PRZEDSZKOLAKI

Tor przeszkód

I miejsce – Filip Pepel – 15,38 s

II miejsce – Lena Rogowska – 15,46 s

III miejsce – Laura Dmochowska – 16,13 s

IV miejsce – Kinga Pfeifer – 16,38 s

V miejsce – Ryszard Białczyk – 17,18

Bieg na 50 m

I miejsce – Lena Rogowska – 10,62 s

II miejsce – Bartek Paluch – 10,63 s

III miejsce – Filip Pepel – 10,80 s

IV miejsce – Kinga Pfeifer – 10,84 s

V miejsce –Tomasz Tarnowski – 11,68 s

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III

Bieg na 100 m - dziewczęta

I miejsce – Zuzanna Król – 17,12 s

II miejsce – Nelly Kasperek – 17,63 s

III miejsce – Ola Malara – 18,17 s

IV miejsce – Wiktoria Adamów – 18,68 s

V miejsce –Lena Paluch – 19,07 s

Bieg na 100 m - chłopcy

I miejsce – Wojtek Mazański – 17,60 s

II miejsce – Adam Rydlewski – 17,84 s

III miejsce – Adrian Malara – 18,00 s

IV miejsce – Mariusz Wajskopf – 18,52 s

V miejsce – Mikołaj Oleś – 18,53 s

Skok w dal - dziewczęta

I miejsce – Ola Malara – 2,60 m

II miejsce – Wiktoria Adamów – 2,55 m

III miejsce – Marta Herman – 2,30 m

III miejsce – Zuzanna Król – 2,30 m

III miejsce – Nelly Kasperek – 2,30 m

IV miejsce – Bianka Telatyńska – 2,23 m

V miejsce – Oliwia Słobodzian – 1,88 m

V miejsce – Kamila Słobodzian – 1,88 m

V miejsce – Wiktoria Dykta – 1,88 m

Skok w dal - chłopcy

I miejsce – Adrian Malara – 2,95 m

II miejsce – Mariusz Wajskopf – 2,68 m

III miejsce – Mikołaj Oleś – 2,54 m

IV miejsce – Adam Rydlewski – 2,50 m

V miejsce – Wojtek Mazański – 2,27 m

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV - VI

Bieg na 200 m - dziewczęta

I miejsce – Ola Strąk – 33,50 s

II miejsce – Natalia Bentka – 33,57 s

III miejsce – Kasia Ostrowska – 34,30 s

IV miejsce – Ola Janusz – 36,54 s

V miejsce –Weronika Jonientz – 36,57 s

Bieg na 200 m - chłopcy

I miejsce – Maciej Ryszewski – 32,36 s

II miejsce – Dominik Rydlewski – 34,34 s

III miejsce – Adam Tarnowski – 34,74 s

IV miejsce – Jacob Herman – 38,57 s

V miejsce – Paweł Doński – 40,53 s

Skok w dal - dziewczęta

I miejsce – Ola Strąk – 3,48 m

II miejsce – Kasia Ostrowska – 3,35 m

III miejsce – Agata Chudy – 2,90 m

IV miejsce – Julia Rogowska – 2,85 m

V miejsce – Weronika Jonientz – 2,83 m

Skok w dal - chłopcy

I miejsce – Maciej Ryszewski – 3,44 m

II miejsce – Adam Tarnowski – 3,38 m

III miejsce – Jacob Herman – 3,08 m

IV miejsce – Paweł Doński – 2,70 m

Rzut piłeczką palantową - dziewczęta

I miejsce – Agnieszka Dudek – 27,30 m

II miejsce – Aleksandra Janusz – 19,50 m

III miejsce – Nadia Raczyńska – 18,90 m

IV miejsce – Zuzanna Wójcik – 17,50 m

V miejsce – Klaudia Gancarz – 16,10 m

Rzut piłeczką palantową - chłopcy

I miejsce – Dominik Rydlewski – 32,00 m

II miejsce – Daniel Hubka – 19,50 m

SZKOŁY GIMNAZJALNE

Bieg na 400 m - dziewczęta

I miejsce – Julia Dudek – 1.26,20 s

II miejsce – Małgorzata Polak – 1.35,18 s

Bieg na 400 m - chłopcy

I miejsce – Paweł Jaeckel – 1.08,79 s

II miejsce – Tomasz Styrcz – 1.13,00 s

III miejsce – Szymon Kotygin – 1.15,73 s

IV miejsce – Michał Doński – 1.16,19 s

V miejsce –Tomasz Kłapkowski – 1.45,12 s

Skok w dal - dziewczęta

I miejsce – Małgorzata Polak – 2,62 m

Skok w dal – chłopcy

I miejsce – Paweł Jaeckel – 3,65 m

Rzut piłeczką palantową – dziewczęta

I miejsce – Julia Dudek – 32,00 m

Rzut piłeczką palantową - chłopcy

I miejsce – Michał Doński – 41,20 m

II miejsce – Tomasz Kłapkowski – 33,80 m

Uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze.

Ostatnie zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2015” odbędą się 20 sierpnia. Wyłonieni zostaną wtedy najlepsi zawodnicy całego cyklu zmagań sportowych.

Organizatorem zawodów jest Nyski Ośrodek Rekreacji a współorganizatorem Urząd Miejski w Nysie. Sponsor główny zawodów – Intersnack.


NOR



o © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Sobota 25 czerwca 2022
Imieniny
Łucji, Witolda, Wilhelma

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości Nysa