Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk


½ Finału Mistrzostw Województwa w tenisie stołowym

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
W hali Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie odbył się 1/2 Finału Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym w Grach Pojedynczych i w Grach Deblowych.
½ Finału Mistrzostw Województwa w tenisie stołowym

½ Finału Mistrzostw Województwa w tenisie stołowym
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.½ Finału Mistrzostw Województwa w tenisie stołowym
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.½ Finału Mistrzostw Województwa w tenisie stołowym
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Gry pojedyncze rozgrywane były systemem rosyjskim (do dwóch przegranych meczy), natomiast gry deblowe systemem pucharowym (bezpośredniej eliminacji). Zawody rozpoczęły się od gier pojedynczych chłopców i dziewcząt.

Rezultat zmagań chłopców:

I m. Budkiewicz Szymon ZSiPO Nysa

II m. Kolman Marcin ZSE Nysa

III m. Wojtyła Damian ZST Nysa

IV m. Kula Konrad ZSiPO Nysa

V m. Jędrysik Daniel CKZiU Nysa

VI m. Albrycht Damian CKZiU Nysa

Wynik rywalizacji dziewcząt:

I m. Kasperowicz Natalia DLH Nysa

II m. Tomczyszyn Barbara ZSiPO Nysa

III m. Cycoń Ewelina ZSiPO Nysa

IV m. Bracik Monika ZSiPO Nysa

V m. Szandor Anna ZSO Nysa

VI m. Pogwizd Dominika ZSO Nysa

Po zakończeniu gier pojedynczych rozpoczęły się gry deblowe

Oto końcowy wynik rywalizacji par deblowych dziewcząt:

I m. Tomczyszyn Barbara, Bracik Monika ZSiPO Nysa

II m. Pogwizd Dominika, Szandor Anna ZSO Nysa

III m. Szeląg Amanda, Tokarczyk Klaudia ZSR Prudnik

IV m. Kuboń Monika, Maćków Aleksandra ZSZ Prudnik

Oto końcowy wynik gier deblowych chłopców:

I m. Budkiewicz Szymon, Kula Konrad ZSiPO Nysa

II m. Kolman Marcin, Bielecki Gracjan ZSE Nysa

III m. Szczepański Michał, Hilscher Kewin ZS Głogówek

IV m. Gawor Michał, Gajewski Oskar ZSR Prudnik

Do finału wojewódzkiego w Dobrzeniu Wielkim awans uzyskali w grach indywidualnych zawodnicy i zawodniczki, którzy zajęli miejsca I-VI w grach deblowych pierwsze dwie pary deblowe.


ZSiPO



o © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Sobota 25 czerwca 2022
Imieniny
Łucji, Witolda, Wilhelma

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości Nysa