wywołanie zgodne z linkiem canonical
Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Mikołajkowe Zawody Pływackie - wyniki

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Na krytej pływalni w Nysie odbyły się „Mikołajkowe zawody pływackie”. W zawodach uczestniczyło 123 uczniów z gminnych szkół podstawowych.
Mikołajkowe  Zawody  Pływackie - wyniki

Mikołajkowe  Zawody  Pływackie - wyniki
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Mikołajkowe  Zawody  Pływackie - wyniki
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Mikołajkowe  Zawody  Pływackie - wyniki
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Mikołajkowe  Zawody  Pływackie - wyniki
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Celem imprezy oprócz uświetnienia „Mikołajek” było upowszechnienie wśród dzieci umiejętności pływania i bezpiecznego zachowania się w wodzie oraz popularyzacja pływania jako dyscypliny sportowej.

Zawody przeprowadzane były w dwóch stylach: dowolnym i klasycznym, w kategoriach chłopców i dziewcząt odrębnie dla poszczególnych klas. Rywalizacja była bardzo zacięta. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze, a najlepsi pamiątkowe medale i dyplomy. Zawody pływackie dostarczyły wszystkim uczestnikom mnóstwo emocji, uśmiechu i niesamowitych wrażeń.

WYNIKI

DZIEWCZĘTA

Styl dowolny

KLASA 1

1. Pacan Małgorzata - SP 10 Nysa

2. Kędzierska Alicja - SP 1 Nysa

3. Krzyżowska Nina - SP 1 Nysa

KLASA 2

1. Wójcik Amelia - SP 1 Nysa

2. Winiarska Oliwia - SP 3 Nysa

3. Woźniak Lena - SP 1 Nysa

4. Włodarczyk Anna - SP 3 Nysa

5. Mendyk Nadia - Niwnica

6. Zając Wiktoria - SP 3 Nysa

7. Rębisz Alicja - SP 5 Nysa

KLASA 3

1. Kuchta Michalina - SP 3 Nysa

2. Kapuścik Zuzanna - SP 3 Nysa

3. Orlińska Kalina - SP 3 Nysa

4. Born Julia - SP 1 Nysa

KLASA 4

1. Dudek Agnieszka - SP 1 Nysa

2. Bałdo Emilka - SP 5 Nysa

2. Gontarz Klaudia - SP 3 Nysa

3. Kurowska Natalia - SP 1 Nysa

4. Szelwach Zofia - SP 3 Nysa

5. Sierecka Martyna - SP 1 Nysa

6. Kołodziej Natalia - SP 10 Nysa

7. Szwec Liwia - SP 5 Nysa

8. Białek Julia - SP 5 Nysa

9. Skopińska Dominika - SP 5 Nysa

KLASA 5

1. Ostrowska Katarzyna - SP 1 Nysa

2. Brajer Karolina - ZSS Nysa

3. Majcher Maja - SP 3 Nysa

4. Chwalenia Barbara - SP 1 Nysa

5. Hejduk Aleksandra - SP 1 Nysa

KLASA 6

1. Ogórka Oliwia - SP 1 Nysa

2. Zalewska Agata - SP 1 Nysa

3. Rajczyk Kamila - SP 3 Nysa

4. Ayboga Alicja - SP 5 Nysa

5. Wacowska Laura - SP 5 Nysa

6. Załęska Emilia - SP 1 Nysa

7. Łęska Natalia - SP 3 Nysa

8. Nowakowska Joanna - SP 5 Nysa

9. Brzezina Kamila - SP 5 Nysa

10. Bakan Daria - ZSS Nysa

11. Frankowska Patrycja - SP 5 Nysa

12. Skowron Adrianna - SP 5 Nysa

Styl klasyczny

KLASA 3 i mł.

1. Kret Hanna - SP 3 Nysa

2. Biga Aleksandra - SP 3 Nysa

3. Krzysztofek Laura - SP 5 Nysa

4. Fiech Monika - NSP Nysa

KLASA 4

1. Woźniak Nikola - SP 3 Nysa

2. Janusz Aleksandra - SP 1 Nysa

3. Kisiel Agata - SP 3 Nysa

4. Sikora Karolina - SP 1 Nysa

5. Paliwoda Marcelina - SP 5 Nysa

6. Szatkowska Alicja - SP 3 Nysa

KLASA 5

1. Kałętkiewicz Ewa - SP 1 Nysa

2. Wierzchowiec Karina - ZSS Nysa

3. Śmiech Malwina - SP 1 Nysa

4. Jasińska Kamila - Goświnowice

5. Stancelewska Julia - SP 3 Nysa

6. Gołębiowska Iga - SP 1 Nysa

7. Wawrzyniak Laura - ZSS Nysa

8. Miłek Aleksandra - SP 3 Nysa

KLASA 6

1. Kowalska Nikola - SP 1 Nysa

2. Fiech Marta - NSP Nysa

3. Kujda Aleksandra - SP 1 Nysa

4. Krawczyk Agata - SP 1 Nysa

5. Winiarska Alicja - SP 3 Nysa

6. Huk Paulina - SP 5 Nysa

7. Tomaszewska Alicja - SP 3 Nysa

8. Seifert Sandra - SP 5 Nysa

9. Kowalska Klaudia - SP 5 Nysa

10. Boruszewska Martyna - SP 5 Nysa

CHŁOPCY

Styl dowolny

KLASA 1

1. Olejniczak Jakub - SP 3 Nysa

2. Lorenc Michał - Niwnica

3. Stancelewski Szymon - SP 3 Nysa

KLASA 2

1. Krawczyk Miłosz - SP 3 Nysa

KLASA 3

1. Lorenc Mateusz - Niwnica

2. Kłodnicki Mikołaj - SP 3 Nysa

3. Świerczek Filip - ZSS Nysa

4. Bobryk Szymon - SP 3 Nysa

5. Gąsiorek Łukasz - SP 1 Nysa

KLASA 4

1. Kwaśnik Dawid - SP 1 Nysa

2. Zając Mateusz - SP 1 Nysa

3. Sobek Kamil - NSP Nysa

4. Grubiak Karol - SP 1 Nysa

5. Rzitka Paweł - SP 3 Nysa

6. Jaroszczyk Dawid - SP 10 Nysa

7. Kujda Olaf - SP 3 Nysa

8. Garbacz Szymon - NSP Nysa

9. Szwec Konrad - SP 5 Nysa

10. Głuszek Filip - SP 5 Nysa

11. Sperczyński Dominik - NSP Nysa

12. Rzepiela Jacek - SP 5 Nysa

KLASA 5

1. Lipiński Dawid - SP 10 Nysa

2. Zabłotni Adam - SP 3 Nysa

3. Ostrowski Wojciech - SP 1 Nysa

4. Wójcik Maciej - SP 1 Nysa

5. Wąsowicz Jakub - SP 1 Nysa

6. Mikołajów Szymon - SP 5 Nysa

7. Jeleń Maciej - NSP Nysa

8. Augustyniak Kamil - NSP Nysa

9. Spasówka Kacper - SP 5 Nysa

KLASA 6

1. Zając Michał - SP 1Nysa

2. Pasternak Maciej - SP 3 Nysa

3. Jaworski Michał - Niwnica

3. Urban Bartosz - SP 5 Nysa

4. Łaski Miłosz - SP 3 Nysa

5. Kocierz Paweł - SP 3 Nysa

6. Kurpas Szymon - SP 5 Nysa

Styl klasyczny

KLASA 3 i mł.

1. Kwaśniak Maciej - SP 3 Nysa

2. Wawrzkowicz Mikołaj - SP 1 Nysa

3. Skubański Marcel - NSP Nysa

4. Pliś Wiktor - SP 1 Nysa

5. Wójcik Piotr - SP 3 Nysa

KLASA 4

1. Filipek Daniel - SP 1 Nysa

2. Mendyk Jakub - Niwnica

3. Kret Jakub - SP 3 Nysa

4. Straus Oliwer - SP 1 Nysa

5. Kurowski Vadim - SP 1 Nysa

KLASA 5

1. Tarnawa Robert - SP 1 Nysa

2. Szczotka Mateusz - SP 1 Nysa

KLASA 6

1. Porębski Bartosz - SP 5Nysa

2. Świderski Mateusz - SP 1 Nysa

3. Szewczyk Miłosz - SP 10 Nysa

4. Chełpa Patryk - SP 1 Nysa


um



o © 2007 - 2023 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Sobota 4 lutego 2023
Imieniny
Andrzeja, Mariusza, Weroniki

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości