wywołanie zgodne z linkiem canonical
Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Sztafetowe Zawody Pływackie - wyniki

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Na Krytej Pływalni w Nysie odbyły się po raz trzeci „Sztafetowe Zawody Pływackie” z okazji 96-tej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej - dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Sztafetowe Zawody Pływackie - wyniki

Sztafetowe Zawody Pływackie - wyniki
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Sztafetowe Zawody Pływackie - wyniki
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Sztafetowe Zawody Pływackie - wyniki
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Współorganizatorem zawodów był Urząd Miejski w Nysie. W rywalizacji wzięło udział 193 zawodników.

Drużyny sztafetowe rywalizowały ze sobą w dwóch stylach: dowolnym i  klasycznym (dziewczęta i chłopcy).

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I - II

STYL DOWOLNY DZIEWCZĘTA – 4 x 25 m

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 (czas: 2.18,30 s)

w składzie: Amelia Wójcik, Otylia Dymek, Lena Woźniak, Alicja Kędzierska

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 (czas: 2.32,07 s)

w składzie: Oliwia Winiarska, Wiktoria Zając, Ula Kocierz, Ania Włodarczyk

STYL DOWOLNY CHŁOPCY– 4 x 25 m

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 (czas: 3.08,43 s)

w składzie: Lucjan Łacny, Jakub Olejniczak, Szymon Stancelewski, Miłosz Krawczyk

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. III - IV

STYL DOWOLNY DZIEWCZĘTA – 4 x 25 m

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 - (czas: 1.34,16 s)

w składzie: Ola Janusz, Martyna Sierecka, Natalia Kurowska, Agnieszka Dudek

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 (czas:1.45,62 s)

w składzie: Klaudia Gontarz, Ola Popiel, Martyna Cygan, Nikola Woźniak

III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 10 (czas: 1.52,82 s)

w składzie: Natalka Kołodziej, Zosia Kunicka, Ala Marczewska, Oliwia Grzybowska

STYL DOWOLNY CHŁOPCY – 4 x 25 m

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 (czas: 1.29,37 s)

w składzie: Daniel Filipek, Vadim Kurowski, Karol Grubiak, Dawid Kwaśnik

II miejsce – Niepubliczna Szkoła Podstawowa (czas: 1.47,94 s)

w składzie: Kamil Sobek, Marcel Skubański, Szymon Grabacz, Dominik Sperczyński

III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 (czas: 1.50,09 s)

w składzie: Maciej Kwaśniak, Szymon Bobryk, Mikołaj Kłodnicki, Piotr Wójcik

STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA – 4 x 25 m

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 – I (czas: 1.52,56 s)

w składzie: Klaudia Gontarz, Agata Kisiel, Martyna Cygan, Nikola Woźniak

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 (czas: 2.08,72 s)

w składzie: Agnieszka Dudek, Klaudia Szczepańska, Karolina Sikora, Ola Janusz

III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 – II (czas: 2.30,72 s)

w składzie: Ola Biga, Oliwia Winiarska, Michalina Kuchta, Hania Kret

STYL KLASYCZNY CHŁOPCY – 4 x 25 m

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 (czas: 2.07,88 s)

w składzie: Daniel Filipek, Oliwier Straus, Mikołaj Wawrzkowicz, Dawid Kwaśnik

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 (czas: 2.17,69 s)

w składzie: Maciej Kwaśniak, Mikołaj Kłodnicki, Piotr Wójcik, Jakub Kret

III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5 (czas: 2.52,89 s)

w składzie: Konrad Szwec, Jacek Rzepiela, Filip Głuszek, Jakub Sękowski

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. V - VI

STYL DOWOLNY DZIEWCZĘTA – 4 x 25 m

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 (czas: 1.20,50 s)

w składzie: Oliwia Górka, Agata Krawczyk, Katarzyna Ostrowska, Agata Zalewska

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5 - II (czas: 1.22,44 s)

w składzie: Angela Kruk, Kamila Brzezina, Alicja Ayboga, Emilia Bałdo

III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 - II (czas: 1.23,85 s)

w składzie: Emila Załęska, Anna Kowalczyk, Aleksandra Maniakowska, Ewa Kałętkiewicz

STYL DOWOLNY CHŁOPCY – 4 x 25 m

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 - I (czas: 1.17,19 s)

w składzie: Jakub Karst, Krzysztof Michałek, Kacper Majchrzak, Michał Zając

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 10 (czas: 1.22,25 s)

w składzie: Jan Krakowski, Miłosz Szewczyk, Dawid Lipiński, Wojciech Lichosik

III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 - II (czas: 1.23,60 s)

w składzie: Wojciech Ostrowski, Maciej Wójcik, Patryk Chełpa, Marcin Smykała

STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA – 4 x 25 m

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 - I (czas: 1.43,25 s)

w składzie: Ewa Kałętkiewicz, Agata Zalewska, Nikola Kowalska, Agata Krawczyk

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5 - II (czas: 1.49,84 s)

w składzie: Alicja Ayboga, Paulina Huk, Sandra Seifert, Sandra Wacowska

III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 (czas: 1.50,86 s)

w składzie: Alicja Tomaszewska, Emilia Łużna, Julia Stancelewska, Wiktoria Bagrowska

STYL KLASYCZNY CHŁOPCY – 4 x 25 m

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 – I (czas: 1.40,84 s)

w składzie: Michał Zając, Wiktor Straus, Krzysztof Michałek, Michał Muszyńska

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 - I (czas: 2.02,84 s)

w składzie: Mateusz Kaczmarek, Piotr Koronczok, Oskar Tkaczuk, Patryk Chełpa

III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 (czas: 2.12.28 s)

w składzie: Mateusz Szczotka, Oskar Pawowicz, Wiktor Capenki, Adam Zabłotni

SZKOŁY GIMNAZJALNE

STYL DOWOLNY DZIEWCZĘTA – 4 x 50 m

I miejsce – Gimnazjum Diecezjalne (czas: 2.31,28 s)

w składzie: Katarzyna Chrobak, Anna Petryszyn, Julia Opałka, Agnieszka Koronczok

II miejsce – Gimnazjum Nr 1 (czas: 2.48,53 s)

w składzie: Anna Odrowąż, Natalia Kwaśnik, Monika Sobocińska, Maja Rachwał

III miejsce – Gimnazjum Nr 4 (czas: 3.07,47 s)

w składzie: Agnieszka Skóra, Nela Jaraszek, Magdalena Młot, Laura Wójcik

STYL DOWOLNY CHŁOPCY – 4 x 50 m

I miejsce – Gimnazjum Nr 1 - I (czas: 2.26,62 s)

w składzie: Bartosz Kłonowski, Kamil Adamczyk, Mateusz Godyń, Jakub Kurowski

II miejsce – Zespół Szkół Sportowych - I (czas: 2.28,29 s)

w składzie: Michał Hoszman, Dawid Wojciechowski, Dominik Grubiak, Kamil Łaski

III miejsce – Gimnazjum Nr 1 - II (czas: 2.42,66 s)

w składzie: Patryk Gruszka, Wojciech Kurzeja, Jakub Wandzel, Wojciech Dżendżera

STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA – 4 x 50 m

I miejsce – Gimnazjum Nr 1 (czas: 3.29,16 s)

w składzie: Maja Rachwał, Monika Sobocińska, Izabela Wójtowicz, Natalia Kwaśnik

II miejsce – Gimnazjum Diecezjalne (czas: 3.33,47 s)

w składzie: Weronika Nowiczonek, Katarzyna Chrobak, Agnieszka Malczyk, Paulina Adamska

III miejsce – Gimnazjum Nr 4 (czas: 3.40,82 s)

w składzie: Agnieszka Skóra, Monika Lichwa, Magdalena Młot, Laura Wójcik

STYL KLASYCZNY CHŁOPCY – 4 x 50 m

I miejsce – Gimnazjum Diecezjalne (czas: 3.11,28 s)

w składzie: Michał Kroczak, Jakub Rączy, Jan Petryszyn, Wojciech Żurawski

II miejsce – Gimnazjum Nr 1 (czas: 3.14,32 s)

w składzie: Jakub Kurowski, Kamil Mazur, Wojciech Dżendżera, Bartosz Kłonowski

III miejsce – Zespół Szkół Sportowych (czas: 3.23,06 s)

w składzie: Bartłomiej Ciastoń, Simon Wałach, Filip Broniszewski, Michał Hoszman

W ogólnej klasyfikacji punktowej zwyciężyli:

Szkoły Podstawowe

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 – opiekun - Roman Niewiadomski, Małgorzata Przybyszewska

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 – opiekunowie – Renata Meres, Ewa Strukowska

III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5 – opiekunowie – Aleksandra Niewiadomska, Iwona Korbus

Szkoły Gimnazjalne

I miejsce – Gimnazjum Nr 1 – opiekun – Jolanta Hajduk

II miejsce – Gimnazjum Diecezjalne – opiekun – Agata Wrona

III miejsce – Zespół Szkół Sportowych – opiekun – Barbara Kołodziej

Zwycięskie sztafety otrzymały medale oraz dyplomy, które wręczał dyrektor Nyskiego Ośrodka Rekreacji Mirosław Aranowicz. Szkoły, które zwyciężyły w ogólnej klasyfikacji punktowej dodatkowo zostały uhonorowane pucharami.

Sędzią głównym zawodów był Roman Niewiadomski.


nor



o © 2007 - 2023 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Środa 1 lutego 2023
Imieniny
Brygidy, Dobrogniewa, Ignacego

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości