wywołanie zgodne z linkiem canonical
Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Kolejny Czwartek Lekkoatletyczny

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego odbyły się III zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych”. Do zawodów zgłosiło się 80 dzieci i młodzieży.
Kolejny Czwartek Lekkoatletyczny

Kolejny Czwartek Lekkoatletyczny
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Kolejny Czwartek Lekkoatletyczny
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Kolejny Czwartek Lekkoatletyczny
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:

PRZEDSZKOLAKI

Tor przeszkód dziewcząt

I miejsce – Martha Herman – czas 16,38 s

II miejsce – Weronika Duda – czas 16,68 s

III miejsce – Laura Żukowska – czas 17,28 s

Tor przeszkód chłopców

I miejsce – Maksymilian Raczyński – czas 18,25 s

II miejsce – Wojtek Durejko – czas 24,50 s

III miejsce – Kamil Szczerski – czas 32,90 s

Bieg na 50 m dziewcząt

I miejsce – Martha Herman – czas 10,87 s

II miejsce – Weronika Duda – czas 11,96 s

III miejsce – Oliwia Leśny – czas 12,06 s

Bieg na 50 m chłopców

I miejsce – Mateusz Oszytko – czas 10,93 s

II miejsce – Maksymilian Raczyński – czas 12,44 s

III miejsce – Rysio Białczuk – czas 14,24 s

SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I – II

Bieg na 100 m dziewcząt

I miejsce – Zuzia Król – czas 20,25 s

II miejsce – Marysia Bender – czas 20,72 s

III miejsce – Wiktoria Dykta – czas 22,04 s

Bieg na 100 m chłopców

I miejsce – Jakub Olejniczak – czas 18,31 s

II miejsce – Kacper Durejko – czas 18,97 s

III miejsce – Mikołaj Antczak – czas 19,00 s

Rzut piłeczką palantową dziewcząt

I miejsce – Wiktoria Rochatyńska – 10,20 m

II miejsce – Zuzia Król – 9,50 m

III miejsce – Marysia Bender – 8,20 m

Rzut piłeczką palantową chłopców

I miejsce – Jakub Olejniczak – 22,80 m

II miejsce – Piotr Jasiński – 22,40 m

III miejsce – Mikołaj Antczak – 20,80 m

SZKOŁA PODSTAWOWA KL. III – IV

Bieg na 100 m dziewcząt

I miejsce – Ola Janusz – czas 17,19 s

II miejsce – Martyna Szelwach – czas 17,81 s

III miejsce – Daria Chmura – czas 18,11 s

Bieg na 100 m chłopców

I miejsce – Jakub Soloch – czas 16,46 s

II miejsce – Michał Raszczuk – czas 17,35 s

III miejsce – Paweł Skowron – czas 17,39s

Rzut piłeczką palantową dziewcząt

I miejsce – Ola Janusz – 21,00 m

II miejsce – Karolina Szelwach – 20,10 m

III miejsce – Natalia Kuczma – 17,60 m

Rzut piłeczką palantową chłopców

I miejsce – Daniel Hund – 43,80 m

II miejsce – Michał Raszczuk – 28,00 m

III miejsce – Filip Reja – 27,60 m

SZKOŁA PODSTAWOWA KL. V - VI

Bieg na 100 m dziewcząt

I miejsce – Zuzanna Żukowska – czas 15,19 s

II miejsce – Maja Dumańska – czas 16,32 s

III miejsce – Natalia Łęska – czas 16,51 s

Bieg na 100 m chłopców

I miejsce – Dawid Pułkowski – czas 16,25 s

II miejsce – Maciej Ryszewski – czas 17,12 s

III miejsce – Łukasz Matysiok – czas 17,15 s

Rzut piłeczką palantową dziewcząt

I miejsce – Zuzanna Żukowska – 26,70 m

II miejsce – Natalia Łęska – 24,60 m

III miejsce – Alicja Tomaszewska – 23,50 m

Rzut piłeczką palantową chłopców

I miejsce – Łukasz Matysiok – 36,10 m

II miejsce – Jakub Cieleń – 31,10 m

III miejsce – Adrian Janczak – 29,80 m

SZKOŁA GIMNAZJALNA

Bieg na 100 m dziewcząt

I miejsce – Marta Ligocka – czas 14,44 s

II miejsce – Aleksandra Stefanowicz – czas 17,52 s

Bieg na 100 m chłopców

I miejsce – Wiktor Matysiak – czas 13,90 s

II miejsce – Patryk Zawadzki – czas 14,25 s

III miejsce ex aequo – Krystian Jemielewski, Mateusz Jemielewski – czas 15,10 s

Rzut piłeczką palantową dziewcząt

I miejsce – Aleksandra Stefanowicz – 21,60 m

II miejsce – Marta Ligocka – 20,30 m

Rzut piłeczką palantową chłopców

I miejsce – Patryk Zawadzki – 61,20 m

II miejsce – Piotr Hajdas – 54,00 m

III miejsce – Wiktor Matysiok – 51,30 m

Bieg na 300 m dziewcząt - OPEN

I miejsce – Marta Ligocka – czas 51,47 s

II miejsce – Natalia Łęska – czas 58,25 s

III miejsce – Martyna Szelwach – czas 58,85 s

Bieg na 300 m chłopców - OPEN

I miejsce – Piotr Hajdas – czas 48,33 s

II miejsce – Patryk Zawadzki – czas 51,66 s

III miejsce – Wiktor Matysiok – czas 53,44

Zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy oraz słodycze i napoje, które wręczał kierownik Nyskiego Ośrodka Rekreacji – Jan Taramina.

Były to trzecie zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych”. Kolejne, ostatnie już spotkanie odbędzie się 21 sierpnia.


nor



o © 2007 - 2023 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Czwartek 9 lutego 2023
Imieniny
Bernarda, Eryki, Rajmunda

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości