wywołanie zgodne z linkiem canonical
Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Zawody pływackie - Ferie Zimowe 2014

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Na krytej pływalni w Nysie przy ul. Piłsudskiego odbyły się Zawody Pływackie dla dzieci i młodzieży zorganizowane z okazji „Ferii Zimowych 2014”.
Zawody pływackie - Ferie Zimowe 2014

Zawody pływackie - Ferie Zimowe 2014
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Zawody pływackie - Ferie Zimowe 2014
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Zawody pływackie - Ferie Zimowe 2014
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Zawody pływackie - Ferie Zimowe 2014
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

W imprezie wzięło udział 65 dzieci. Organizatorem zawodów był Nyski Ośrodek Rekreacji a współorganizatorem Urząd Miejski. Zwycięzcami w poszczególnych konkurencjach zostali:

Szkoły podstawowe - klasy I – II

STYL KLASYCZNY – 25 m

Dziewczęta:

I miejsce – Hanna Kret – SP 3 Nysa – czas 0.35,66 s

II miejsce – Oliwia Winiarska – SP 3 Nysa – czas 0.40,78 s

Chłopcy:

I miejsce – Maciej Kwaśniak – SP 3 Nysa – czas 0.35,97

II miejsce – Wiktor Pliś – SP 1 Nysa – czas 0.37,72 s

STYL DOWOLNY – 25 m

Dziewczęta:

I miejsce – Michalina Kuchta – SP 3 Nysa – czas 0.29,78 s

II miejsce – Bianka Telatyńska – SP 61 Wrocław – czas 0.41,47 s

Chłopcy:

I miejsce – Maciej Kwaśniak – SP 3 Nysa – czas 0.30,53 s

II miejsce – Wiktor Pliś – SP 1 Nysa – czas 0.42,50 s

Szkoły podstawowe - klasy III - IV

STYL KLASYCZNY – 25 m

Dziewczęta:

I miejsce – Nikola Woźniak – ZSS Nysa – czas 0.25,28 s

II miejsce – Emilia Bałdo – SP 5 Nysa – czas 0.26,19 s

III miejsce – Aleksandra Janusz – ZSS Nysa – czas 0.29,64 s

IV miejsce – Olga Dobrzycka – SP 10 Nysa – czas 0.31,82 s

V miejsce – Natalia Winiarska – ZSS Nysa – czas 0.31,97 s

Chłopcy:

I miejsce – Daniel Filipek – SP 1 Nysa – czas 0.28,97 s

II miejsce – Jakub Mendyk – ZSP Niwnica – czas 0.32,06 s

III miejsce – Mikołaj Wawrzkowicz – SP 1 Nysa – czas 0.35,13 s

IV miejsce – Jakub Kret – SP 3 Nysa – czas 0.35,50 s

STYL DOWOLNY – 25 m

Dziewczęta:

I miejsce – Emilia Bałdo – SP 5 Nysa – czas 0.19,50 s

II miejsce – Karolina Brajer – ZSS Nysa – czas 0.21,50 s

III miejsce – Nikola Woźniak – ZSS Nysa – czas 0.22,66 s

IV miejsce - Aleksandra Janusz – ZSS Nysa – czas 0.23,48 s

V miejsce – Agnieszka Janocha – SP 5 Nysa – czas0.25,69 s

Chłopcy:

I miejsce – Grzegorz Bednarz – SP 3 Nysa – czas 0.19,25 s

II miejsce – Mateusz Lorenc – ZSP Niwnica – czas 0.20,81 s

III miejsce – Daniel Filipek – SP 1 Nysa – czas 0.23,94 s

IV miejsce – Kamil Sobek – NSP 1 Nysa – czas 0.26,11 s

V miejsce – Piotr Janocha – SP 5 Nysa – czas 0.30,19 s

VI miejsce – Mateusz Mazur – SP 3 Nysa – czas 0.30,25 s

VII miejsce – Paweł Blacharski – SP 10 Nysa – czas 0.33,54 s

VIII miejsce – Jakub Mendyk – ZSP Niwnica – czas 0.35,75 s

IX miejsce - Mikołaj Wawrzkowicz – SP 1 Nysa – czas 0.41,75 s

Szkoły podstawowe - klasy V - VI

STYL KLASYCZNY – 25 m

Dziewczęta:

I miejsce – Agata Krawczyk – SP 1 Nysa – czas 0.25,83 s

II miejsce – Alicja Winiarska – SP 3 Nysa – czas 0.25,94 s

III miejsce – Nikola Kowalska – SP 1 Nysa – czas 0.27,87 s

STYL DOWOLNY – 25 m

Dziewczęta:

I miejsce – Agata Krawczyk – SP 1 Nysa – czas 0.19,73 s

II miejsce – Justyna Juszczak – SP 1 Nysa – czas 0.23,26 s

III miejsce – Nikola Kowalska – SP 1 Nysa – czas 0.27,22 s

Chłopcy:

I miejsce – Jan Krakowski – SP 10 Nysa – czas 0.21,53 s

II miejsce – Piotr Sobociński – SP Włodary – czas 0.21,97 s

Szkoły gimnazjalne

STYL KLASYCZNY – 50 m

Dziewczęta:

I miejsce – Magdalena Politańska – G 2 Nysa – czas 0.48,81 s

II miejsce – Julia Opałka – Gimnazjum Diecezjalne Nysa – czas 0.58,41 s

Chłopcy:

I miejsce – Maciej Janczy – G 3 Nysa – czas 0.42,22 s

II miejsce – Krzysztof Woś – G 2 Nysa – czas 0.44,75 s

III miejsce – Błażej Małejki – ZSS Nysa – czas 0.51,12 s

IV miejsce – Kamil Łaski – ZSS Nysa – czas 0.51,69 s

STYL DOWOLNY – 50 m

Dziewczęta:

I miejsce – Julia Opałka – Gimnazjum Diecezjalne Nysa – czas 0.41,82 s

II miejsce – Magdalena Politańska – G 2 Nysa – czas 0.49,88 s

Chłopcy:

I miejsce ex aequo – Bartosz Kłonowski – G 1 Nysa – czas 0.31,47 s

Maciej Janczy – G 3 Nysa – czas 0.31,47 s

II miejsce – Krzysztof Woś – G 2 Nysa – czas 0.33,15 s

III miejsce - Błażej Małejki – ZSS Nysa – czas 0.37,78 s

Kategoria „OPEN”

STYL DOWOLNY – 50 m

Dziewczęta:

I miejsce – Julia Opałka – Gimnazjum Diecezjalne Nysa – czas 0.42,58 s

II miejsce – Magdalena Politańska – G 2 Nysa – czas 0.49,19 s

III miejsce – Justyna Juszczak – SP 1 Nysa – czas 0.58,36 s

IV miejsce - Nikola Kowalska – SP 1 Nysa – czas 1.03,81 s

V miejsce – Aleksandra Janusz – ZSS Nysa – czas 1.04,50 s

VI miejsce – Olga Dobrzycka – SP 10 Nysa – czas 1.10,84 s

Chłopcy:

I miejsce – Bartosz Kłonowski – G 1 Nysa – czas 0.31,36 s

II miejsce – Maciej Janczy – G 3 Nysa – czas 0.31,59 s

III miejsce – Krzysztof Woś – G 2 Nysa – czas 0.34,57 s

IV miejsce - Błażej Małejki – ZSS Nysa – czas 0.41,12 s

V miejsce - Kamil Łaski – ZSS Nysa – czas 0.41,78 s

VI miejsce – Grzegorz Bednarz – SP 3 Nysa – czas 0.46,63 s

VII miejsce – Mateusz Lorenc – ZSP Niwnica – czas 0.51,78 s

VIII miejsce – Piotr Sobociński – SP Włodary – czas 0.53,90 s

Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali puchary, medale oraz dyplomy ufundowane przez UM oraz NOR, które wręczał dyrektor NOR – Mirosław Aranowicz. Sędzią Głównym zawodów oraz prowadzącym był Marcin Konarski. Czasy notowali ratownicy NOR – Waldemar Wastrak, Michał Grzeszczyszyn oraz ratownik społeczny Maciej Fijak.


nor



o © 2007 - 2023 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Środa 1 lutego 2023
Imieniny
Brygidy, Dobrogniewa, Ignacego

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości