Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Wywalczyli pięć medali

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Na stadionie Kuźniczki w Kędzierzynie-Koźlu odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lekkiej Atletyce. Do zawodów awans wywalczyła liczna grupa nyskich młodych adeptów lekkiej atletyki.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Wywalczyli pięć medali
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Start w Kędzierzynie-Koźlu zakończył się zdobyciem przez nich 5. medali, w tym 3. złotych, po 1. srebrnym i 1. brązowym.

I miejsce i tytuł Mistrza Województwa zdobyła Daria Baranowska ze Szkoły Podstawowej nr1 w biegu na 600m, z wynikiem 1:47,15.

I miejsce i tytuł Mistrza Województwa wywalczyła reprezentująca Szkołę Podstawową nr1, sztafeta dziewcząt 4x100 m w składzie: Marta Ligocka, Daria Baranowska, Marlena Szczepańska, Magda Dubicka ,rezerwowa - Maryla Kłosowska, z wynikiem 56,46.

I miejsce i tytuł Mistrza Województwa zdobył Maciej Galeja ze Szkoły Podstawowej nr10 w pchnięciu kulą, z wynikiem 10,66.

II miejsce zajęła Marta Ligocka ze Szkoły Podstawowej nr1, w biegu na 300 m, z wynikiem 47,61.

III miejsce skoku w dal, wywalczył Jakub Kubicki ze Szkoły Podstawowej nr10. Wynik-4,75.

IV miejsce zajęła reprezentantka Szkoły Podstawowej w Białej Nyskiej, Izabela Dudek, w biegu na 80m przez płotki, z wynikiem 15,61.

IV miejsce zajęła sztafeta 4x100m chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 10 w składzie: Tomasz Bryś, Jakub Kubicki, Jakub Job, Sebastian Dyndor, z wynikiem 54,75.