Brały w nich udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.
Sztafety rywalizowały ze sobą w trzech stylach: dowolnym (dziewczęta i chłopcy), klasycznym (dziewczęta i chłopcy) oraz zmiennym (dziewczęta i chłopcy).
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
SZKOŁY PODSTAWOWE
STYL DOWOLNY DZIEWCZĘTA – 4 x 25 m
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1- I (czas: 1min. 15,30 sek.)
w składzie: Agnieszka Koronczok, Oliwia Ogórka, Julia Dudek, Marlena Szczepańska
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1- II (czas: 1min. 23,84 sek.)
w składzie: Patrycja Malec, Katarzyna Ignac, Magdalena Dubicka, Alicja Zaklukiewicz
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 (czas: 1min. 43,21sek.)
w składzie: Joanna Nowakowska, Joanna Brzezina, Anna Mikołajów, Patrycja Stebnicka
IV miejsce – Niepubliczna Szkoła Podstawowa (czas: 1 min. 59,22sek.)
w składzie: Laura Zabrzeńska, Oliwia Kopka, Marta Fiech, Karolina Martyn
STYL DOWOLNY CHŁOPCY– 4 x 25 m
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1- I (czas: 1min. 14,45 sek.)
w składzie: Bartosz Kłonowski, Kamil Przybyszewski, Filip Broniszewski, Kamil Łaski
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10 (czas: 1min. 14,62 sek.)
w składzie: Krzysztof Woś, Kamil Peckh, Adrian Kuczma, Łukasz Pryga
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1-II (czas: 1min. 29,02sek.)
w składzie: Wojciech Dżendżera, Dawid Kwaśnik, Filip Zając, Dastin Misiaczek
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 (czas: 1 min. 33,26sek.)
w składzie: Jacek Żeligowski, Konrad Zajączkowski, Bartosz Urban, Dominik Zych
STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA– 4 x 25 m
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1- I (czas: 1min. 35,68sek.)
w składzie: Aleksandra Babicz, Agnieszka Malczyk, Natalia Kwaśnik, Laura Wójcik
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1-II (czas: 1min. 50,04 sek.)
w składzie: Katarzyna Ignac, Aleksandra Kujda, Nikola Kowalska, Michalina Mazurek
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 (czas: 2 min. 22,28sek.)
w składzie: Paulina Lewicka, Monika Czuczman, Mirella Mnich, Anna Wiśniewska
STYL KLASYCZNY CHŁOPCY– 4 x 25 m
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1- I (czas: 1min. 47,21sek.)
w składzie: Jan Petryszyn, Łukasz Adamiec, Maciej Stasik, Jakub Rączy
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1-II (czas: 1min. 53,71 sek.)
w składzie: Błażej Małejki, Jakub Kurowski, Filip Żelichowski, Jan Gorczyński
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 (czas: 2 min. 11,00 sek.)
w składzie: Bartosz Porębski, Adam Jarząbek, Wojciech Myśliński, Konrad Zajączkowski
STYL ZMIENNY DZIEWCZĘTA– 4 x 25 m
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1- I (czas: 1min. 26,94sek.)
w składzie: Magdalena Dubicka, Agnieszka Koronczok, Aleksandra Babicz, Julia Dudek
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1-II (czas: 1min. 34,79 sek.)
w składzie: Magdalena Młot, Natalia Kwaśnik, Laura Wójcik, Oliwia Ogórka
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 (czas: 1 min. 51,28sek.)
w składzie: Paulina Sroka, Monika Czuczman, Mirella Mnich, Anna Mikołajów
STYL ZMIENNY CHŁOPCY– 4 x 25 m
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1- I (czas: 1min. 34,57sek.)
w składzie: Filip Broniszewski, Bartosz Kłonowski, Kamil Łaski, Kamil Przybyszewski
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1-II (czas: 1min. 42,11 sek.)
w składzie: Kajetan Kamiński, Jan Petryszyn, Błażej Małejki, Szymon Zając
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 (czas: 2 min. 05,83sek.)
w składzie: Dominik Zych, Przemysław Zaidenfeld, Wojciech Myśliński, Bartosz Porębski
GIMNAZJA
STYL DOWOLNY DZIEWCZĘTA– 4 x 50 m
I miejsce – Gimnazjum Diecezjalne - I (czas: 2 min. 37,44 sek.)
w składzie: Anna Petryszyn, Julia Opałka, Tamara Szwedo, Katarzyna Chrobak
II miejsce – Gimnazjum Diecezjalne – II (czas: 2 min. 56,50 sek.)
w składzie: Marta Sanowska, Anna Szymkowicz, Daria Pasoń, Dominika Pilch
III miejsce – Gimnazjum nr 1 (czas: 2 min. 59,94sek.)
w składzie: Agata Buczkowska, Sara Stasik, Monika Sobocińska, Ewa Wróblewska
IV miejsce – Zespół Szkół Sportowych (czas: 3 min. 37,70sek.)
w składzie: Marta Simon, Alicja Kubas, Agata Krawczyk, Barbara Rohatyńska
STYL DOWOLNY CHŁOPCY– 4 x 50 m
I miejsce – Gimnazjum nr 3 (czas: 2 min. 23,52 sek.)
w składzie: Maciej Janczy, Wojciech Muszyński, Daniel Bendzera, Adam Słabecki
II miejsce – Zespół Szkół Sportowych - I (czas: 2 min. 27,87 sek.)
w składzie: Michał Hoszman, Mateusz Baruciak, Michał Ligęza, Dawid Seremet
III miejsce – Gimnazjum nr 2 - II (czas: 2 min. 36,52sek.)
w składzie: Krzysztof Mikołajczyk, Marek Michel, Piotr Koczaja, Dawid Białochławek
IV miejsce – Gimnazjum Diecezjalne (czas: 2 min. 44,81sek.)
w składzie: Karol Drewniak, Tomasz Dyl, Kacper Zając, Paweł Kurosad
V miejsce – Gimnazjum nr 1 (czas: 2 min. 47,06sek.)
w składzie: Maciej Cichy, Radosław Tomaszewski, Jacek Muszyński, Paweł Bolisęga
VI miejsce – Zespół Szkół Sportowych - II (czas: 3 min. 07,83sek.)
w składzie: Dawid Fedorczak, Wojciechowski, Adam Grabowski, Konrad Tarasek
VII miejsce – Gimnazjum nr 2 - I (czas: 3 min. 34,14sek.)
w składzie: Wojciech Tofil, Oskar Wezner, Michał Jankiewicz, Michał Cymbalista
STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA– 4 x 50 m
I miejsce – Gimnazjum nr 1 (czas: 3 min. 28,96 sek.)
w składzie: Monika Sobocińska, Klaudia Ogórka, Eliza Ciuła, Agata Buczkowska
II miejsce – Gimnazjum nr 3 (czas: 3 min. 35,37 sek.)
w składzie: Aleksandra Kowalewska, Karolina Zimon, Nikola Łopańska, Angelika Dudek
III miejsce – Gimnazjum nr 2 (czas: 3 min. 38,75sek.)
w składzie: Emilia Dźwigała, Monika Dźwigała, Magda Politańska, Magda Sadowska
IV miejsce – Gimnazjum Diecezjalne - I (czas: 3 min. 45,22sek.)
w składzie: Karolina Blacharska, Oliwia Poźniak, Anna Ligas, Helena Seńków
V miejsce – Gimnazjum Diecezjalne - II (czas: 3 min. 56,27sek.)
w składzie: Weronika Nowiczonek, Julia Włodarska, Marta Sanowska, Tamara Szwedo
STYL KLASYCZNY CHŁOPCY– 4 x 50 m
I miejsce – Gimnazjum nr 3 (czas: 3 min. 21,16 sek.)
w składzie: Michał Janota, Kornel Kowacki, Damian Fiszer, Rafał Rajczyk
II miejsce – Gimnazjum nr 1 (czas: 3 min. 37,36 sek.)
w składzie: Krystian Nieszwiec, Klaudiusz Ćwikiliński, Kamil Mazur, Wojciech Kurzeja
STYL ZMIENNY DZIEWCZĘTA – 4 x 25 m
I miejsce – Gimnazjum Diecezjalne (czas: 1 min. 20,05 sek.)
w składzie: Agnieszka Stefanowicz, Dominika Pilch, Anna Szymkowicz, Katarzyna Chrobak
II miejsce – Gimnazjum nr 3 (czas: 1 min. 29,32 sek.)
w składzie: Aleksandra Kowalewska, Anna Świtała, Nikola Łopańska, Angelika Dudek
STYL ZMIENNY CHŁOPCY– 4 x 25 m
I miejsce – Gimnazjum nr 3 (czas: 1 min. 18,53 sek.)
w składzie: Maciej Janczy, Adam Słabecki, Wojciech Muszyński, Daniel Bendzera
II miejsce – Gimnazjum nr 2 (czas: 1 min. 20,23 sek.)
w składzie: Karol Fijołek, Alan Hirszweld, Wojciech Abram , Jakub Szewczuk
II miejsce p. k. – Gimnazjum Diecezjalne (czas: 1 min. 18,55 sek.)
w składzie: Karol Drewniak, Tomasz Dyl, Kacper Zając, Paweł Kurosad
III miejsce – Zespół Szkół Sportowych ( czas: 1 min. 21,60sek. )
w składzie: Michał Ligęza, Dawid Seremet, Mateusz Baruciak, Michał Hoszman
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych jedynym reprezentantem było Liceum Ogólnokształcące „CAROLINUM”, które otrzymało puchar.