Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Stal Nysa wciąż nie do pokonania

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W sobotę w Nysie odbył się mecz STAL AZS PWSZ Nysa kontra MKS MOS Będzin, gospodarze rozgromili gości wynikiem 3:0.
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Stal Nysa wciąż nie do pokonania
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Był to już trzeci pojedynek obu drużyn w tym sezonie. Pierwszy w ramach II rundy Pucharu Polski Stal przegrała, urywając rywalom jedynie seta, tym samym odpadła z dalszej rywalizacji. Podczas drugiego meczu, tym razem ligowego, Nysa ponownie uległa drużynie z Zagłębia po zaciekłym, pięciosetowym boju. Tym razem w sobotę, podopieczni Janusza Bułkowskiego wygrali 3:0, pokazując, iż w tym sezonie nie ma na nich mocnych.

Najbardziej nerwowy okazał się trzeci set, ponownie jak pierwszy rozpoczął się pod dyktando gospodarzy. Stalowcy na początku partii uzyskali 3-4 punktową przewagę, którą utrzymali do końca spotkania, nie popełniając dużej ilości błędów własnych. Dobrze grał cały zespół. Co prawda zawodnicy z Będzina próbowali jeszcze rzucić wszystko na jedną kartę mocno zagrywając, jednak nie zrobiło to nyskim zawodnikom zbytniej szkody. Mecz skończyli gospodarze potrójnym blokiem na Zarankiewiczu.

- Chcemy wygrywać każde spotkanie, jednak każdy mecz jest inny. Do każdego przeciwnika inaczej musimy się przygotowywać. Na razie nie ma co się za bardzo podniecać. Są jeszcze są play-offy, w których może być różnie. Na razie odpukać, w drużynie brak jest kontuzji i oby było tak dalej - mówił po spotkaniu trener Stali Janusz Bułkowski.

Kolejny mecz 4 lutego z MCKiS Energetyk Jaworzno.