Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

ULKS Dwójka Nysa Halowym Mistrzem Polski

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Ogromna radość i wzruszenie zawodniczek. Laskarki ULKS „Dwójka” Nysa po raz piąty z rzędu zostały Mistrzyniami Polski. Agata Hawro zdobyła już po raz drugi „Złotą Laskę” za 21 strzelonych goli podczas rozegranych turniejów.
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.ULKS Dwójka Nysa Halowym Mistrzem Polski
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Przedstawiamy wyniki III (finałowego) turnieju Halowych Mistrzostw Polski seniorek sez.2010/11.

ZSMS Poznań - KS Pocztowiec Poznań 4-8(2-3)

ZSMS: P.Sławińska 3(8,11,37k), A.Marcinkowska (28)

Pocztowiec: A.Bryl 4(17,25,29,31), J.Wittke 2(24,39r), K.Wybieralska(16)

KKS Kolejarz Gliwice - ULKS Dwójka Nysa 3-4(1-4)

Kolejarz: M.Sztybrych (13), K.Krasińska (29), J.Piechnik (30r)

Nysa: A.Hawrot 2(5,9), J.Hawrot (18r), A.Bugała (10)

KS Pocztowiec Poznań - KKS Kolejarz Gliwice 4-3(2-1)

Pocztowiec: O.Walsaek 3(5,19,34), A.Bryl (36)

Kolejarz: K.Krasińska (1), A.Widera (34), N.Kasperczyk (37)

ULKS Dwójka Nysa - ZSMS Poznań 13-1(5-1)

Nysa: A.Hawrot 8(3,14,16,22r,27,28,38,39), M.Zagajska 3(29,32,35), A.Bugała(4), M.Juszczyk (18)

ZSMS: V.Rogacka (20r)

ZSMS Poznań - KKS Kolejarz Gliwice 1-9(1-3)

ZSMS: V.Rogacka (13)

Kolejarz: K.Krasińska 5(1,19,24,28,36), N.Kasperczyk 3(5,21,22), A.Widera (31)

KS Pocztowiec Poznań - ULKS Dwójka Nysa 1-5(0-2)

Pocztowiec: O.Walasek (38)

Nysa: A.Bugala 2(5,12), A.Hawrot 2(39,40), M.Zagajska (39)

Klasyfikacja końcowa Halowych Mistrzostw Polski seniorek sez.2010/11.

1. ULKS Dwójka Nysa - Mistrz Polski

2. KS Pocztowiec Poznań - Wicemistrz Polski

3. KKS Kolejarz Gliwice - III miejsce

4. ZSMS Poznań

Zawodniczki ULKS „Dwójka” Nysa prowadzą trenerki: Urszula Ferenc i Barbara Piwowarska-Bugała (prezes klubu).

Oprócz osiągnięć ogólnopolskich zawodniczki z Nysy: Dominika Nowicka, Joanna Hawrot, Magdalena Zagajska i Amelia Katerla, uczestniczyły w Halowych Mistrzostwach Europy do lat 21 (młodzieżówka), gdzie z Reprezentacją Polski zdobyły srebrny medal ME.

Na naszym portalu możecie spodziewać się niedługo obszernego materiału o naszych mistrzyniach.