OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 1 Nyski Dom Kultury , ul. Wałowa 7, Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Kędziora Barbara Nysa
2. Sztandera Barbara Nysa
3. Gutowska-Raszczuk Lidia Nysa
4. Hałat Paweł Nysa
5. Brzezińska Agnieszka Nysa
6. Niemczyk Iwona Nysa
7. Kusyk Karolina Nysa
8. Klockowska Maria Nysa
9. Lampa Grażyna
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 2 Gimnazjum Nr 1 , ul. Chodowieckiego 7, Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Butor Marzena Domaszkowice
2. Obrzud Agnieszka Kępnica
3. Kozłowska Idalia Nysa
4. Kapturkiewicz Paulina Nysa
5. Deja Marzena Nysa
6. Fajfer Katarzyna Nysa
7. Kretkowska Elżbieta Nysa
8. Hanasz Teresa Nysa
9. Banasiak Małgorzata
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 3
Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna , ul. Sukiennicza 2, Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Siwecka Małgorzata Nysa
2. Jankowska Lidia Nysa
3. Szcześniak Przemysław Nysa
4. Mróz-Stępkowska Anna Nysa
5. 0 Lichtarska Danuta Nysa
6. 1 Wawryczuk Joanna Nysa
7. 2 Kloc Halina Nysa
8. 4 Jezierski Roman Nysa
9. 6 Kaletowska Halina
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 4 Szkoła Podstawowa Nr 1 , ul. Bohaterów Warszawy 7, Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Kruba Joanna Nysa
2. Pielech Edyta Nysa
3. Książek-Kotwińska Barbara Nysa
4. Zelent Mieczysław Nysa
5. Szałacka Agnieszka Nysa
6. Czabak Ireneusz Nysa
7. HabdasTeresa Nysa
8. Socha Anna Nysa
9. Wawrzkowicz Małgorzata
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 5 Szkoła Podstawowa Nr 5 , ul. E. Gierczak 8, Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Potas Maria Nysa
2. Anioł Tomasz Nysa
3. Kulig Małgorzata Nysa
4. Mróz Stefania Nysa
5. Stebnicka Władysława Nysa
6. Iwaszko Grażyna Nysa
7. Rosińska Agnieszka Nysa
8. Skowron-Laskowska Zofia Nysa
9. Kulig Lidia
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 6 Gimnazjum Nr 2 , ul. B.Prusa 14, Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Olak Barbara Nysa
2. Kociołek Małgorzata Hajduki Nyskie
3. Duliba Agnieszka Nysa
4. Terteka Ewa Nysa
5. Mróz Kamila Nysa
6. Łaskawiec Małgorzata Hajduki Nyskie
7. Strug Agnieszka Nysa
8. Ludera Stanisław Nysa
9. Ermel Magdalena
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 7 Szkoła Podstawowa Nr 3 , ul. Krawiecka 6, Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Ferdyn Kamila Nysa
2. Jasek Przemysław Nysa
3. Wojnarowska Anna Nysa
4. Maruda Witold Nysa
5. Nuckowski Szymon Nysa
6. Kwapisz Marcin Nysa
7. Bajor Jolanta Nysa
8. Czerwińska Jolanta Nysa
9. Zielińska Jadwiga
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 8 Klub Nyskiego Domu Kultury , ul. Moniuszki 5, Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Szmidko Irena Nysa
2. Kobos Bogusława Domaszkowice
3. Szczepaniak Justyna Nysa
4. Pelc Violetta Nysa
5. Lewandowski Marcin Nysa
6. Czepiel Marta Nysa
7. Zygmunt Elżbieta Nysa
8. Podsobińska Irena Nysa
9. Graczyk Renata
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 9
Polski Komitet Pomocy Społecznej, ul. Sudecka 8, Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Mozol Irena Nysa
2. Piekarz Joanna Nysa
3. Michalski Szymon Nysa
4. Cholewińska Elżbieta Nysa
5. Orłowska Wiktoria Nysa
6. Mędrek Halina Nysa
7. Podsobiński Piotr Nysa
8. Grześków Michał Niwnica
9. Gruchacz Mirosław
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 10 HALA SPORTOWA ul. Głuchołaska 12, Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Kajling Katarzyna Nysa
2. Żyrek Mateusz Nysa
3. Jeleńkowska Róża Nysa
4. Pytlińska Aleksandra Nysa
5. Listowska Kamila Nysa
6. Galiński Piotr Nysa
7. Olejnik Leopold Nysa
8. Stokłosa Stanisław Nysa
9. Brodziak Łukasz
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 11 Zespół Szkół Sportowych , ul. Bramy Grodkowskiej 4, Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Milczarczyk Mieczysław Nysa
2. Łużny Zbigniew Niwnica
3. Wojciechowska Urszula Nysa
4. Białochławek Beata Nysa
5. Czapko Krystyna Nysa
6. Wojtasik Edward Nysa
7. Święcicka Janina Nysa
8. Twaróg Wiesława Nysa
9. Pacholak Grażyna
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 12 Przedszkole Nr 14 , ul. Grodkowska 30, Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Biga Jan Nysa
2. Mruczek Agnieszka Nysa
3. Tomczyk Cezaryna Nysa
4. Kubies Tomasz Nysa
5. Habdas Maciej Nysa
6. Szadziul Justyna Nysa
7. Lachowicz Sylwia Nysa
8. Purcidis Maciej Nysa
9. Markowska Janina
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 13 Przedszkole Nr 6 ul. Armii Krajowej 9, Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Myszczyszyn Stanisław Nysa
2. Zaryczańska Monika Wyszków Śląski
3. Krzywonos Anna Nysa
4. Kozów Jan Nysa
5. Śliwińska Wiesława Nysa
6. Wiktorowska Joanna Nysa
7. Pikuła Ewa Nysa
8. Leśniak Katarzyna Nysa
9. Skiba Krystyna
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 14 Powiatowy Urząd Pracy , ul. Słowiańska 19, Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Salska Iwona Nysa
2. Mierzwa Anna Nysa
3. Korytko Maria Nysa
4. Kot Anna Niwnica
5. Balińska Cecylia Nysa
6. Ogłudek Daniel Nysa
7. Korneluk Józef Nysa
8. Klarzak Wojciech Jędrzychów
9. Bronowska Katarzyna
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 15 Zespół Szkół Ekonomicznych , Plac Sikorskiego 1, Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Barska Teresa Nysa
2. Lis Sylwia Nysa
3. Cukier Damian Nysa
4. Zając Wiesław Nysa
5. Michalak Beata Nysa
6. Majdańska Anna Nysa
7. Bulak Monika Nysa
8. Siemasz Irena Nysa
9. Krzyżanowska Maria
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 16 Zespół Szkół Ekonomicznych , Plac Sikorskiego 1, Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Strzelec Krystyna Nysa
2. Skibińska Teresa Nysa
3. Gibas Marlena Nysa
4. Wojciechowska Maria Nysa
5. Kawczyńska Dorota Nysa
6. Kubecka Małgorzata Nysa
7. Papuga Krzysztof Nysa
8. Kitajczuk Aniela Nysa
9. Stec Danuta
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 17 Gimnazjum Nr 2 , ul. Bolesława Prusa 14, Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Kałużna-Pokusa Wanda Nysa
2. Łysik Barbara Domaszkowice
3. Emmerich Arkadiusz Nysa
4. Górecka Kamila Nysa
5. Pokusa-Gnot Anna Nysa
6. Buszyński Jacek Nysa
7. Babiński Krzysztof Nysa
8. Hajdas Małgorzata Nysa
9. Więcek Alina
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 18 Szkoła Podstawowa Nr 10 , ul. 11-go Listopada 6, Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Ciesielska Ewa Nysa
2. Kulpa Anna Nysa
3. Bernady Jan Nysa
4. Dudek Henryk Nysa
5. Górecka Stanisława Nysa
6. Rolka Monika Nysa
7. Kamuda Kamil Nysa
8. Pilawska Anna Nysa
9. Michoń Anna
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 19 Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego ul. Rodziewiczówny 1, Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Alberski Bartosz Nysa
2. Olszewska Anna Nysa
3. Furchel Bożena Nysa
4. Łaskarzewski Wojciech Nysa
5. Peczeniuk Renata Nysa
6. Kloc Ewelina Nysa
7. Żyrek Katarzyna Nysa
8. Zaręba Magdalena Nysa
9. Olkiewicz Małgorzata
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 20 Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego ul. Rodziewiczówny 1, Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Synowiec Elżbieta Nysa
2. Woźniak Jolanta Nysa
3. Maćków Katarzyna Nysa
4. Mazurkiewicz Katarzyna Nysa
5. Wesołowska Jadwiga Nysa
6. Surmińska Teresa Nysa
7. Dudek Marek Nysa
8. Szczotka Robert Nysa
9. Olejnik Joanna
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 21 Przedszkole Nr 9 ul. Sudecka 7, Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Jaseniuk Patrycja Nysa
2. Staniec Henryk Nysa
3. Baziuk Katarzyna Nysa
4. Wieczorek Agnieszka Nysa
5. Barwacz Mirosław Nysa
6. Jaremkiewicz Krystyna Nysa
7. Wieczorek Anna Nysa
8. Michoń Renata Nysa
9. Strączek Rafał
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 22 Szkoła Podstawowa, ul. Nyska 11 , Biała Nyska
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Działa Jadwiga Nysa
2. Giera Mariola Biała Nyska
3. Suszczyńska Halina Nysa
4. Wronka Anna Nysa
5. Dul Ewa Biała Nyska
6. Grubiak Alicja Nysa
7. Książek Lucyna Nysa
8. Cegieła Ewa Biała Nyska
9. Białkowska Agnieszka
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 23
Zespół Szkolno- Przedszkolny , Koperniki 16a, Koperniki
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Mazurkiewicz Anna Koperniki
2. Plucińska Ewa Nysa
3. Przybyłowski Tomasz Nysa
4. Sułkowska Agnieszka Nysa
5. Karnaś Zuzanna Koperniki
6. Kaczmarczyk Agata Koperniki
7. Podobińska Aleksandra Nysa
8. Bonar Dorota Nysa
9. Dudek Piotr
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 24 Świetlica Wiejska, Kępnica 79b, Kępnica
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Witek Joanna Nysa
2. Dziergas Agnieszka Nysa
3. Kwaśnik Jan Kępnica
4. Siwecka Anna Hajduki Nyskie
5. Ratuszniak Zbigniew Nysa
6. Sadłowski Józef Kępnica
7. Wasilewski Michał Nysa
8. Zieleziecka Małgorzata Morów
9. Kortz Aleksandra
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 25 Świetlica Wiejska, Wyszków Śląski 45, Wyszków Śląski
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Kiermasz Danuta Nysa
2. Zadrożna Anna Wyszków Śląski
3. Hartmann Sebastian Nysa
4. Smagoń Marek Nysa
5. Orzech Elżbieta Nysa
6. Kulpa Dorota Kubice
7. Zagdańska Adrianna Domaszkowice
8. Kupczak-Grochalska Agnieszka Wyszków Śląski
9. Wolańska-Sadłek Anna
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 26 Zespół Szkolno – Przedszkolny , Niwnica 127, Niwnica
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Połosak Anna Niwnica
2. Grabowska Marta Niwnica
3. Hartmann Aleksandra Niwnica
4. Ryczek Barbara Domaszkowice
5. Płonka Joanna Goświnowice
6. Bogucki Andrzej Kubice
7. Wójtowicz Miłosz Nysa
8. Orzech Wanda Domaszkowice
9. Solińska Sylwia
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 27 Świetlica Wiejska, Wierzbięcice 110, Wierzbięcice
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Pośpiech Anna Nysa
2. Ćwięcek Piotr Nysa
3. Uglis Agnieszka Niwnica
4. Zielińska Marta Jędrzychów
5. Kłębek Jan Lipowa
6. Kunderak Anna Lipowa
7. Leszczyńska Bogumiła Wierzbięce
8. Strama Adriana Lipowa
9. Ornatowska Renata
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 28 Świetlica Wiejska, ul. Wiśniowa 1, Jędrzychów
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Bobak Iwona Nysa
2. Stefko Iwona Jędrzychów
3. Samek Kamila Goświnowice
4. Biszkowiecka Marta Jędrzychów
5. Podczerwińska Aleksandra Jędrzychów
6. Ryndak Grażyna Jędrzychów
7. Górzyńska Krystyna Jędrzychów
8. Mierzwa Małgorzata Skorochów
9. Tkacz Anna
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 29 Zespół Szkolno-Przedszkolny , Złotogłowice 169, Złotogłowice
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Dyngosz Natalia Nysa
2. Brodzińska Katarzyna Rusocin
3. Lubowiecka Renata Nysa
4. Drozd Bożena Złotogłowice
5. Kowal Ryszard Złotogłowice
6. Ratuszniak Bożena Nysa
7. Śliwińska Karina Rusocin
8. Giera Marta Biała Nyska
9. Kupis Wioletta
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 30 Zespół Szkolno – Przedszkolny , ul. Kolejowa 5, Goświnowice
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Fujarczuk Maciej Nysa
2. Hofman Marcin Nysa
3. Kołacz Krystyna Goświnowice
4. Michalski Adrian Goświnowice
5. Szostek Marcin Goświnowice
6. Sroka Wioleta Goświnowice
7. Janocha Agnieszka Nysa
8. Chomicz Izabela Goświnowice
9. Wierdak Tomasz
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 31 Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego , ul. Rodziewiczówny 1 , Nysa
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Szlaga Barbara Nysa
2. Węgliński Jerzy Nysa
3. Lach Mirosław Nysa
4. Kuzio Zofia Nysa
5. Ogorzała Agnieszka Nysa
6. Drobik Katarzyna Nysa
7. Kufa Ewa Nysa
8. Pryga Maciej Nysa
9. Gródecka Mirela
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 32 Szpital Miejski , ul. Boh. Warszawy 23, Nysa / obwód zamknięty /
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Nowak Marta Nysa
2. Paralusz Zenon Nysa
3. Barwacz Antoni Nysa
4. Ostrowska Magdalena Nysa
5. Rabsztyn Tadeusz Nysa
6. Kołtonowska Bogusława Nysa
7. Żyrek Krystyna
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 33 Dom Pomocy Społecznej Koperniki 17, Koperniki / obwód zamknięty /
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Brodziak Krzysztof Nysa
2. Adamczyk Renata Biała Nyska
3. Walach Aleksandra Jędrzychów
4. Boruch Małgorzata Goświnowice
5. Sułkowski Łukasz Nysa
6. Ogłudek Danuta Morów
7. Kędzierska Katarzyna
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 34 Zakład Karny ul. Kościuszki 4a , Nysa / obwód zamknięty /
Lp. Nazwisko i imię Zamieszkały
1. Miecznikowska Agnieszka Nysa
2. Sowa Dariusz Nysa
3. Wiesalla Beata Nysa
4. Przybyłowski Piotr Nysa
5. Kwoczyński Ireneusz Nysa
6. Strukowski Roman Nysa
7. Mucha Małgorzata