Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nysa
Zostajemy w pierwszej lidze

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Nyscy siatkarze zwyciężając z Fartem Kielce zapewnili sobie utrzymanie w lidze.

Podczas wyprawy do Kielc akademicy w tie breaku pokonali zespół Farta 2 : 3.

Po dwóch pierwszych setach nic nie zapowiadało, że nasi zawodnicy wywiozą z Kielc cenne punkty, które pozwolą im spokojnie oczekiwać wyników innych spotkań drużyn sąsiadujących z AZS w tabeli. Po dwóch setach nysanie przegrywali 2 : 0. Jednak szczęśliwe okazało się posuniecie trenerów AZS., którzy pod siatkę wpuścili zmienników, z których najskuteczniejszy okazał się Krzysztof Ferek. Nasz atakujący był nie do zatrzymania. Pozostałe elementy gry też poprawiono i w efekcie siatkarze AZS -u mozolnie zaczęli odrabiać straty. Mecz zakończył się w tie breaku, którego akademicy wygrali do 9.