Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nysa
Lider mógł przegrać ten mecz

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Niestety w zaległym meczu pierwszoligowej siatkówki nie udało się ograć drużynę z Kielc. Choć początek meczu mógł wskazywać, że w Nysie dojdzie do sensacji i miejscowi siatkarze wygrają mecz do zera i zainkasują trzy punkty.

Siatkarze AZS-u PWSZ Nysa przegrali mecz w pierwszej lidze z liderem Fartem Kielce 2:3, w setach 25:20, 27:29, 22:25, 25:22 i 10:15.

W przed meczowych zapowiedział można było usłyszeć, że ugranie jednego punktu będzie jak prezent. Udało się zdobyć punkt, jednak po przebiegu meczu można śmiało powiedzieć, że szkoda zmarnowanych szans. Zwłaszcza tej w drugim secie, kiedy nysanie nie potrafili zakończyć seta i zmarnowali cztery setbole.

Należy się zgodzić z Wojciechem Szczurowskim, który po meczu powiedział – „A tam dobrze, powinno być 3:0"