Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nysa
Lustro na wymiar – kto powinien je kupić?

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Nie każda rzecz pasuje w każdym domu. Chociażby buda dla psa to nie najlepsze rozwiązanie w mieszkaniu w bloku. Z drugiej strony w domku jednorodzinnym nie musimy racjonalnie gospodarować przestrzenią, ponieważ mamy więcej miejsca. A jak to jest z lustrem na wymiar? Komu jest ono szczególnie polecane?
Lustro na wymiar – kto powinien je kupić?

Jak urządzić dom?

Odpowiednie zagospodarowanie całej przestrzeni domu to niełatwe zadanie. Możemy rozróżnić dwa główne problemy: za mało miejsca i za dużo miejsca. Tak, tak. Nawet, gdy mamy zbyt duży dom czy mieszkanie, możemy mieć problem z jego urządzeniem. Z jakimi przeciwnościami musimy się więc zmierzyć? W przypadku małego mieszkania najoczywistszym problemem jest brak miejsca. W kuchni chcielibyśmy wstawić zmywarkę, ale nie ma już gdzie. Z kolei w łazience musimy wybrać prysznic, bo wanna się nie zmieści. W pokoju dziennym nie powiesimy na ścianie 60-calowej plazmy, ponieważ łóżko stoi za blisko ściany z telewizorem. To tylko niektóre z problemów, z jakimi muszą mierzyć się mieszkańcy małych mieszkań. A jak to wygląda po drugiej stronie? Bardzo duże mieszkania i domy jednorodzinne w teorii jest łatwo urządzić. Jednak co jeżeli nie mamy pomysłu? Jak wykorzystać pustą przestrzeń? Wstawiamy do salonu duży telewizor, duży stół, kilka krzeseł, dużą sofę i wciąż mamy wolną, brzydką przestrzeń. W łazience montujemy prysznic, wannę, bidet, toaletę, duże lustro, dwie szafki na kosmetyki, ale to wciąż za mało. Co wtedy?

 

Odpowiedź gadżety...

Gdy mamy mało miejsca, musimy zacząć kombinować i uruchomić zmysł planisty. Wymaga to nieco wyobraźni oraz pomysłowości. Zdecydowanie łatwiej mamy, gdy musimy zapełnić wolną przestrzeń. Wystarczą do tego gadżety. W salonie, sypialni czy innym pokoju możemy powiesić na ścianach obrazy, postawić w kątach duże kwiaty doniczkowe i problem sam się rozwiąże. Sprawią one, że mieszkanie nie będzie takie puste i zimne.

 

… oraz lustro na wymiar

Oprócz wyżej wspomnianych gadżetów warto również pomyśleć nad lustrem na wymiar. To dodatek, który jest nie tylko praktyczny, ale i stylowo wygląda. Jednocześnie odpowiadamy na pytanie, dla kogo przeznaczone jest lustro na wymiar. Dla wszystkich. W małej łazience lustro na wymiar zastąpi klasyczne lustro, które może okazać się zbyt duże. Z kolei w dużej, może służyć jako „wypełniacz” przestrzeni. Lustro na wymiar, jak sama nazwa wskazuje, ma indywidualne wymiary, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobić długie i wąskie lustro oraz uczynić z niego element ozdobny. Duże lustro na wymiar sprawdzi się również na ścianie salonu, jak i w każdym innym pomieszczeniu.


MRo © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
 
Dzisiaj
Czwartek 23 stycznia 2020
Imieniny
Fernandy, Jana, Rajmundy

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl