Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 74 informacji. Wszystkie poniżej.

Inwestor na terenie byłej FSO w Nysie »
Tekst opublikowany 2014-06-30, opracowanie um
Na temat zagospodarowania terenu byłej fabryki samochodów, budżetu obywatelskiego w Nysie, efektach edukacyjnych i wynikach sportowych naszych dzieci i młodzieży oraz o letnim wypoczynku rozmawiamy z burmistrz Jolantą Barską.
Zdjęć: 3  

850-lecie Zakonu Bożogrobców »
Tekst opublikowany 2014-06-30, opracowanie um
Do Nysy przyjechali przedstawiciele Zakonu Bożogrobców z różnych stron Polski. W ramach uroczystości odpustowej w Parafii pw. Św. Ap. Piotra i Pawła z okazji 850-lecia Bożogrobców w Polsce odbył się specjalny koncert , wykład o historii nyskiego Zakonu Bożogrobców oraz festyn.
Zdjęć: 3  

Z wizytą u byłych mieszkańców Nysy »
Tekst opublikowany 2014-06-30, opracowanie um
Podczas wizyty w Niemczech, burmistrz Nysy Jolanta Barska spotkała się m.in. z burmistrz Hildesheim Beate König. Rozmowy dotyczyły współpracy między miastami.
Zdjęć: 2  

Gorące tematy podczas sesji »
Tekst opublikowany 2014-06-30, opracowanie um
Sprawa budżetu obywatelskiego, Nyskiego Domu Kultury, licznika strat i dodatkowe patrole policji, to tematy, które zdominowały obrady miejskich rajców.
Zdjęć: 1  

Harleye w Wierzbięcicach »
Tekst opublikowany 2014-06-30, opracowanie Sołectwo Wierzbięcice
Na boisku sportowym w Wierzbięcicach odbył się Festyn Rodzinny ku czci św. Małgorzaty. Było wiele atrakcji dla całej rodziny, konkursy, gry i zabawa.
Zdjęć: 15  

Chłopcy z Gimnazjum Sportowego 8. drużyną w Polsce  »
Tekst opublikowany 2014-06-30, opracowanie GS
W Kołobrzegu odbyły się X finały ogólnopolskie w ramach siatkarskiej Gimnazjady 2014 w halowych grach zespołowych.
Zdjęć: 4  

Kłamstwa i intrygi - Lidia Geringer de Oedenberg o swoim rozwodzie »
Tekst opublikowany 2014-06-30, opracowanie rtr
Europarlamentarzystka Lidia Geringer de Oedenberg rozstaje się z SLD. Dlaczego? Oto co napisała.
Zdjęć: 1  

Odpowie za kradzież paliwa  »
Tekst opublikowany 2014-06-29, opracowanie pol
Mieszkaniec Paczkowa usłyszał zarzut kradzieży niemal 100 litów oleju napędowego. Policjanci zatrzymali go kilka godzin po kradzieży.
Zdjęć: 1  

Czy podsłuch może być legalny? »
Tekst opublikowany 2014-06-29, opracowanie otomedia.pl
Afera podsłuchowa wywołała w naszym kraju gorącą dyskusję o legalności i granicach stosowania akcesoriów detektywistycznych. Dotyczy to nagrywania rozmów funkcjonariuszy publicznych tak samo, jak nagrywania każdej innej osoby. Czy z tego typu urządzeń można korzystać zgodnie z prawem?
Zdjęć: 1  

Atrakcyjne lato w Nysie »
Tekst opublikowany 2014-06-29, opracowanie um
Wiele atrakcji w ramach "Lata w Gminie Nysa" przygotowały placówki kultury, sportu i rekreacji. Turyści i mieszkańcy mogą wziąć udział w imprezach plenerowych, ale również w zajęciach edukacyjnych, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.
Zdjęć: 3  

Stal Nysa – list otwarty »
Tekst opublikowany 2014-06-29, opracowanie stal
(…) Niestety obecna sytuacja finansowa Stowarzyszenia Miłośników Siatkówki Stal Nysa sprawia iż, te wieloletnie osiągnięcia mogą zostać zaprzepaszczone…

Turyści z Goświnowic »
Tekst opublikowany 2014-06-28, opracowanie L.D.
Uczniowie kl. I – III z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Goświnowicach wraz z opiekunami: L. Dachowską, L. Kleczą i J. Gałuszko byli na wycieczce turystycznej w Nysie.
Zdjęć: 6  

Woda i ogień nad Jeziorem Nyskim »
Tekst opublikowany 2014-06-28, opracowanie um
Woda i ogień, dwa żywioły w spektakularnym widowisku nad Jeziorem Nyskim. 12 lipca na plaży Nyskiego Ośrodka Rekreacji odbędzie się V edycja Festiwalu Ognia i Wody w międzynarodowej obsadzie.
Zdjęć: 3  

Zakończenie roku akademickiego UTW  »
Tekst opublikowany 2014-06-28, opracowanie BB
Tanecznie rozpoczęło się zakończenie roku akademickiego słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku im. Jerzego Kozarzewskiego w Nysie. Nie odbyło się bez wspomnień, podziękowań oraz dyplomów i certyfikatów dla najpilniejszych studentów.
Zdjęć: 13  

Wybierz 7 nowych cudów Polski »
Tekst opublikowany 2014-06-28, opracowanie otomedia.pl
Ruszył wakacyjny plebiscyt Travelera. 16 wyjątkowych miejsc walczy o tytuł kolejnego cudu Polski. Głosowanie online potrwa do 26 września. Uczestnicy głosowania mogą wygrać atrakcyjne nagrody.
Zdjęć: 16  

Gdzie najczystsze kąpieliska? »
Tekst opublikowany 2014-06-28, opracowanie otomedia.pl
Choć rozpoczęło się kalendarzowe lato, to aura nas niestety nie rozpieszcza. A tu przecież już wakacje. Gdzie szukać lata? Co obecnie najczęściej decyduje o wyborze wakacji – czyste i ciepłe morze i urlop koniecznie z parasolem… przeciwsłonecznym.
Zdjęć: 2  

Wrocław ma już połączenie z Lublinem »
Tekst opublikowany 2014-06-26, opracowanie otomedia.pl
Nowe połączenie Eurolotu będzie realizowane cztery razy w tygodniu, zaś lot potrwa niewiele ponad godzinę. To najszybszy i najwygodniejszy sposób podróżowania na tej trasie.
Zdjęć: 1  

Mini pole golfowe powstaje w Nysie  »
Tekst opublikowany 2014-06-26, opracowanie rtr
W pobliżu Orlika powstaje ośrodek rekreacyjny. Na niezagospodarowanym obszarze – gdzie nie ma możliwości zabudowy jednorodzinnej – będzie m.in. mini pole golfowe, tor modelarski i strefa odpoczynku.
Zdjęć: 9  

Magiczna noc w Białej Nyskiej »
Tekst opublikowany 2014-06-26, opracowanie um
Dwunasta edycja „Nocy Świętojańskiej” odbyła się w parku w Białej Nyskiej w nocy z dnia 21 na 22 czerwca 2014 r. Było wiele atrakcji dla całych rodzin, konkursy, gry i zabawa.
Zdjęć: 24  

Mali sportowcy z Goświnowic »
Tekst opublikowany 2014-06-26, opracowanie LD
Uczniowie kl. I – III z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Goświnowic przygotowani przez opiekuna drużyny p. L. Dachowską uczestniczyli w miejsko-gminnym turnieju piłki nożnej, rozgrywanym w trzech etapach w Gimnazjum Nr 2 w Nysie.
Zdjęć: 7  

42. Lato Kwiatów Otmuchów 2014 »
Tekst opublikowany 2014-06-26, opracowanie otomedia.pl
Otmuchów od wielu lat znany jest w kraju jako „miasto jezior, zabytków architektury i kwiatów”. Nazwę tę zawdzięcza organizowanej corocznie imprezie pod nazwą „Lato Kwiatów Otmuchów” oraz sąsiedztwu dwóch jezior zagospodarowanych dla celów turystycznych.
Zdjęć: 9  

Szybkie skutery i emocje nad jeziorem »
Tekst opublikowany 2014-06-26, opracowanie um
Przez dwa dni najlepsi zawodnicy rywalizowali podczas I Eliminacji Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych nad Jeziorem Nyskim. W imprezie wzięło udział ok. 50 zawodników, którzy przyjechali ze swoimi mechanikami i obsługą.
Zdjęć: 24  

Motośruba na jeziorze »
Tekst opublikowany 2014-06-26, opracowanie nor
Nyski Ośrodek Rekreacji, gmina Nysa oraz Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zorganizowali Zawody Motorowodne o Złotą Śrubę Jeziora Nyskiego im. Bogdana Sadowskiego.
Zdjęć: 7  

Nowe muzeum człowieka  »
Tekst opublikowany 2014-06-24, opracowanie otomedia.pl
28 czerwca w Krasiejowie na Opolszczyźnie otwiera się interaktywny Park Nauki i Ewolucji Człowieka. To najbardziej nowoczesne muzeum człowieka w Europie.
Zdjęć: 4  

Rekordzista oddał 197 kg elektroodpadów »
Tekst opublikowany 2014-06-23, opracowanie oto
We wskazanych miejscach na terenie miasta utworzone zostały tymczasowe punkty zbiórki, gdzie mieszkańcy gminy Nysa mogli w sposób legalny i bezpłatny przekazać elektroodpady.
Zdjęć: 20  

Wierzbięcickie wrażenia z Pragi  »
Tekst opublikowany 2014-06-22, opracowanie SOŁECTWO Wierzbięcice
Mieszkańcy wsi Wierzbięcice wybrali się na wycieczkę do najstarszej stolicy Europy. Wycieczka została zorganizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich, zaproszono także do udziału chętnych mieszkańców.
Zdjęć: 10  

Trzy gwiazdki tylko w Nysie »
Tekst opublikowany 2014-06-22, opracowanie nor
Zbliża się termin Turnieju Eliminacyjnego Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej mężczyzn im. Wiesława Szabata.
Zdjęć: 1  

Wrocław - wystartowały już wszystkie czartery »
Tekst opublikowany 2014-06-22, opracowanie otomedia.pl
Peloponez, Paphos i Madera to ostatnie z czarterowych nowości, wprowadzone w tym sezonie do siatki wrocławskiego lotniska. 21 czerwca lot na Lanzarote zainaugurował sezon wakacyjny.
Zdjęć: 1  

Gminne zawody sportowo – pożarnicze  »
Tekst opublikowany 2014-06-22, opracowanie um
W Domaszkowicach przeprowadzono gminne zawody sportowo – pożarnicze, w których udział wzięło 34 drużyny w tym 5 kobiecych oraz 9 drużyn dziewcząt.
Zdjęć: 16  

Otwarcie sezonu nad Jeziorem Nyskim »
Tekst opublikowany 2014-06-21, opracowanie um
Przy nowo powstałym Wojewódzkim Centrum Szkolenia Ratownictwa Wodnego w Głębinowie odbyło się otwarcie sezonu. Odbył się też pokaz ratownictwa wodnego.
Zdjęć: 17  

Prehistoryczne plażowanie »
Tekst opublikowany 2014-06-21, opracowanie otomedia.pl
Nie tylko dinozaury lubiły odpoczywać nad wodą. W Krasiejowie na Opolszczyźnie, w towarzystwie ponad 200 okazów tych wyjątkowych stworzeń, można bawić się i uczyć w Prehistorycznym Oceanarium, a także odpoczywać na specjalnej jurajskiej plaży.
Zdjęć: 4  

Singlowy Turniej Tenisa Ziemnego  »
Tekst opublikowany 2014-06-18, opracowanie nor
Na kortach tenisowych Stadionu Miejskiego w Nysie NOR zorganizował singlowy turniej tenisa ziemnego o „Puchar Burmistrz Nysy ”. Startowała rekordowa liczba 26 zawodników.
Zdjęć: 12  

Jak podsłuchują Polacy? »
Tekst opublikowany 2014-06-18, opracowanie otomedia.pl
Afera taśmowa stawia pytanie o skłonność Polaków do nagrywania i podsłuchiwania. Sprzedaż akcesoriów szpiegowskich wzrosła w ubiegłym roku o 80%. Dlaczego coraz bardziej interesujemy się urządzeniami detektywistycznymi?

Nysa przyśpiesza  »
Tekst opublikowany 2014-06-15, opracowanie um
- Od 14 lat nie było takiej dynamiki inwestycyjnej. Stopa bezrobocia dla gminy wynosi dziś poniżej 13 %, liczba przedsiębiorstw zwiększyła się, dochody z podatków PIT i CIT rosną - mówi Jolanta Barska, burmistrz Nysy.
Zdjęć: 2  

Szukali skarbu w Nysie »
Tekst opublikowany 2014-06-15, opracowanie pol
Dzieci i młodzież wspólnie szukały skarbu, który został ukryty na terenie miasta. Razem z opiekunami każda grupa szła własną ścieżką, krok po kroku odnajdując kolejne wskazówki, rozwiązując liczne zagadki logiczne.
Zdjęć: 13  

Policjanci zabezpieczyli amfetaminę  »
Tekst opublikowany 2014-06-15, opracowanie pol
Zarzuty posiadania narkotyków usłyszał 34-latek zatrzymany przez nyskich kryminalnych. Policjanci zabezpieczyli 80 gramów amfetaminy. Mieszkaniec Głuchołaz przyznał się do winy.
Zdjęć: 3  

Więcej policji w Łambinowicach  »
Tekst opublikowany 2014-06-15, opracowanie pol
Komendant Powiatowy Policji w Nysie i wójt Łambinowic podpisali porozumienie w sprawie finansowania dodatkowych patroli policyjnych. Funkcjonariusze będą pełnić służbę na terenie gminy Łambinowice.
Zdjęć: 1  

Chciała skoczyć z tamy »
Tekst opublikowany 2014-06-15, opracowanie pol
Policjanci z Nysy uratowali życie 17-letniej mieszkance powiatu. Dziewczyna zadzwoniła na numer alarmowy i powiedziała, że chce popełnić samobójstwo.
Zdjęć: 2  

Zbiórka elektroodpadów »
Tekst opublikowany 2014-06-13, opracowanie um
18 czerwca w ramach Nyskiego Dnia Recyklingu przeprowadzona zostanie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na terenie miasta.
Zdjęć: 1  

Oto program ognia i wody  »
Tekst opublikowany 2014-06-13, opracowanie um
Woda i ogień, dwa żywioły w spektakularnym widowisku nad Jeziorem Nyskim. 12 lipca na plaży Nyskiego Ośrodka Rekreacji odbędzie się V edycja Festiwalu Ognia i Wody w międzynarodowej obsadzie.
Zdjęć: 1  

BRASIL COPA MUNDIAL w Nysie »
Tekst opublikowany 2014-06-13, opracowanie Agnieszka Miecznikowska/Marcin Miecznikowski
Turniej został zorganizowany przez szkółkę piłkarską „Piłkarskie Szkraby”- jedną z sekcji MUKS Gim 2 Nysa. W turnieju brały udział wszystkie chętne szkoły podstawowe gminy Nysa.
Zdjęć: 8  

Seniorzy przeciw likwidacji punktu NFZ  »
Tekst opublikowany 2014-06-13, opracowanie um
Obradowała Rada Seniorów w Nysie. Głównymi punktami dyskusji były: bezpieczeństwo i likwidacja przez Narodowy Fundusz Zdrowia swojego punktu w Nysie.
Zdjęć: 10  

Klucze Sukcesu przyznane »
Tekst opublikowany 2014-06-13, opracowanie otomedia.pl
W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu już po raz 18. odbyło się uroczyste wręczenie najbardziej prestiżowego, najstarszego, regionalnego wyróżnienia „Dolnośląski Klucz Sukcesu”.
Zdjęć: 23  

Droga w Kubicach coraz bliżej  »
Tekst opublikowany 2014-06-13, opracowanie um
Konsultacje z mieszkańcami w sprawie I etapu budowy drogi w Kubicach odbyły się w świetlicy sołeckiej. W lipcu rozpocznie się realizacja inwestycji, na którą mieszkańcy czekali przez wiele lat.
Zdjęć: 9  

Nyski bolid formuły F1 »
Tekst opublikowany 2014-06-12, opracowanie pwsz
Choć nie zajęli pierwszego miejsca, to jednak dużym sukcesem zakończył się udział nyskiej młodzieży w międzynarodowym konkursie „F1 in School”.
Zdjęć: 1  

Festyn Rodzinny w Wierzbięcicach »
Tekst opublikowany 2014-06-12, opracowanie Sołectwo Wierzbięcice
Na boisku sportowym w Wierzbięcicach odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Dla milusińskich przygotowano wiele atrakcji, aby ten dzień na dłużej pozostał w ich pamięci.
Zdjęć: 10  

XXVIII Zjazd Tarnopolan w Nysie »
Tekst opublikowany 2014-06-12, opracowanie um
Ponad 80 osób uczestniczyło w XXVIII Koleżeńskim Zjeździe Tarnopolan w Nysie. Oficjalna uroczystość odbyła się w auli Diecezjalnego Gimnazjum i Liceum Humanistycznego. Goście zwiedzili także „Śląski Rzym”.
Zdjęć: 5  

Floribeth Mora Diaz odwiedziła Nysę »
Tekst opublikowany 2014-06-12, opracowanie um
W Parafii Matki Bożej Bolesnej w Nysie gościła Floribeth Mora Diaz, Kostarykanka, której uzdrowienia z nieuleczalnego tętniaka mózgu zostało uznane za cud w procesie kanonizacyjnym św. Jana Pawła II.
Zdjęć: 7  

Koncerty dyplomowe »
Tekst opublikowany 2014-06-12, opracowanie pwsz
Przez cały tydzień w Instytucie Jazzu PWSZ w Nysie odbywały się recitale dyplomowe żaków kończących studia. Łącznie odbyło się 14 wyjątkowych koncertów, które nagłośnili studenci realizacji dźwięku.
Zdjęć: 8  

Opiekunowie Pomników Historii z całej Polski w Paczkowie i Nysie »
Tekst opublikowany 2014-06-12, opracowanie um
W Paczkowie i Nysie, pod hasłem Marka POMNIK HISTORII narzędziem promocji, odbyło się czwarte Spotkanie Opiekunów Pomników Historii.
Zdjęć: 25  

Piknik Jedynki 2014 »
Tekst opublikowany 2014-06-12, opracowanie um
W Gimnazjum nr 1 odbył się już kolejny „Piknik Jedynki”. Wielu gości odwiedziło w tym dniu teren gminne placówki, gdzie przygotowano wiele atrakcji.
Zdjęć: 19  

Happy - taniec młodzieży i 25 biało – czerwonych balonów  »
Tekst opublikowany 2014-06-12, opracowanie um
Wystawa satyryczna, piosenki, tańce, ankieta i biało – czerwone balony – to wszystko miało miejsce podczas Święta Wolności obchodzonego w 25 – rocznicę pierwszych wolnych wyborów na ul. Krzywoustego w Nysie.
Zdjęć: 30  

Tanie obozy młodzieżowe – o czym warto wiedzieć? »
Tekst opublikowany 2014-06-09, opracowanie MR
Zbliża się okres wakacyjny i to już ostatni dzwonek, by zaplanować wakacje dla siebie lub dla dziecka. Zanim jednak dokonamy wyboru, warto zastanowić się na czym właściwie nam zależy i co proponują różne biura turystyczne. Oferty mogą się różnić zarówno programowo, jak i cenowo, dlatego przed ostateczną decyzją należy się zorientować, gdzie możemy liczyć na najlepsze warunki.

Ile za rodzinne wczasy za granicą?  »
Tekst opublikowany 2014-06-09, opracowanie otomedia.pl
2 tygodnie w hotelu, przelot samolotem, gwarantowana pogoda, posiłki w cenie – wakacje 2014. Tak przedstawiają to prospekty największych biur podróży. A ile trzeba obecnie zapłacić za rodzinne wczasy?
Zdjęć: 1  

"Rz": Pierwszy powyborczy sondaż – kto w Sejmie?  »
Tekst opublikowany 2014-06-09, opracowanie rp.pl
Mimo przegranej w eurowyborach, poparcie dla partii Jarosława Kaczyńskiego wzrosło - wynika z pierwszego powyborczego badania IBRiS Homo Homini dla "Rzeczpospolitej".

Oto największe centrum handlowe w Polsce »
Tekst opublikowany 2014-06-03, opracowanie otomedia.pl
Ruszyły prace budowlane nowej części Parku Handlowego Bielany. Powstanie nowoczesna galeria handlowa, połączona z dotychczasowym obiektem, parking podziemny oraz dwa poziomy ze sklepami, restauracjami i kinem. Będzie to największe centrum handlowe w Polsce.
Zdjęć: 14  

Rondo coraz bliżej »
Tekst opublikowany 2014-06-03, opracowanie um
Trwa II etap przebudowy skrzyżowania w ulicach: Asnyka (droga krajowa), Racławickiej (droga gminna) i Kraszewskiego (droga powiatowa) w Nysie. Kierowcy mogą już wykorzystywać nowo zrealizowany odcinek drogi na rodzie.
Zdjęć: 2  

W co inwestują posłowie? »
Tekst opublikowany 2014-06-02, opracowanie Damian Tomczyk/Andrzej Zwoliński, Money.pl
63 posłów wybrało fundusze jako lokatę kapitału, co dziesiąty gra na giełdzie, a obligacje są popularne tylko wśród nielicznych. Z przeanalizowanych przez portal Money.pl oświadczeń majątkowych posłów wynika, że najchętniej odkładają gotówkę w bankach.

Absolutorium dla burmistrz Nysy  »
Tekst opublikowany 2014-06-02, opracowanie um
„Za” było 16 radnych, „przeciw” 5. Burmistrz Jolanta Barska otrzymała absolutorium za wykonanie budżetu z 2013 r. Była okazja do dyskusji nad sytuacją w gminie Nysa. Na krytykę opozycji burmistrz odpowiadała danymi wskazującymi na poprawę sytuacji i rozwój gminy.
Zdjęć: 7  

Marsz dla Życia i Rodziny »
Tekst opublikowany 2014-06-02, opracowanie um
W Nysie odbył się II Marsz dla Życia i Rodziny w ramach ogólnopolskiej akcji.
Zdjęć: 2  

Palikot biednieje, Tusk się bogaci »
Tekst opublikowany 2014-06-02, opracowanie Łukasz Pałka, Money.pl
Topnieje majątek Janusza Palikota, ale mimo tego wciąż nie ma on sobie równych wśród liderów sejmowych partii. Natomiast uwagę w przypadku premiera Donalda Tuska zwraca przede wszystkim ponad trzykrotny wzrost wartości posiadanej gotówki. Wiemy też, w czym podobni do siebie są: prezes PiS Jarosław Kaczyński i szef SLD Leszek Miller.

2 promile na dwóch kółkach »
Tekst opublikowany 2014-06-02, opracowanie pol
8 kierowców zatrzymanych po spożyciu alkoholu, to bilans policyjnych kontroli w trakcie weekendu na drogach powiatu nyskiego.

Wpadł gang złodziei »
Tekst opublikowany 2014-06-02, opracowanie pol
5 mężczyzn w wieku 17 - 21 lat podejrzanych o kradzieże z włamaniem do sklepów, piwnic oraz kradzieże pojazdów zatrzymali kryminalni z Nysy. Wszyscy podejrzani to mieszkańcy powiatu nyskiego.
Zdjęć: 3  

Sprawdzali skupy złomu »
Tekst opublikowany 2014-06-02, opracowanie pol
Nyscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami SOK kontrolowali skupy złomu na terenie powiatu. Działania te miały na celu ujawnienie metalowych przedmiotów pochodzących z kradzieży.
Zdjęć: 3  

Ostatnie przygotowania do Monster X Tour »
Tekst opublikowany 2014-06-01, opracowanie otomedia.pl
Trwa odliczanie do rozpoczęcia ekstremalnej imprezy – Monster X Tour. Prawie 5 tysięcy ton nawiezionej ziemi. 17 tysięcy ton rozłożonej murawy. 200 ton wraków osobówek.
Zdjęć: 9  

Budujcie pływające samoróbki »
Tekst opublikowany 2014-06-01, opracowanie otomedia.pl
W niedzielę 15 czerwca na Kaczawę w środku Legnicy wypłyną pomysłowe pływadła wykonane przez uczestników XVI Spływu Samoróbek o Błękitną Wstęgę Kaczawy.
Zdjęć: 2  

Jędrzychów doczekał się inwestycji »
Tekst opublikowany 2014-06-01, opracowanie um
Budowa nowej drogi, oświetlenie uliczne, zaplecze dla zawodników przy boisku LZS i plac zabaw dla dzieci – to inwestycje gminy Nysa realizowane w tym roku w Jędrzychowie.
Zdjęć: 4  

105 lat Pani Elżbiety Lar »
Tekst opublikowany 2014-06-01, opracowanie um
Pani Elżbieta Lar urodziła się w 1909 roku w Opolu. Jej ojciec brał udział w III Powstaniu Śląskim. Dostojna jubilatka w Nysie mieszka od 1948 r. i ma 105 lat.
Zdjęć: 4  

Jolanta Barska na 1. miejscu w rankingu Pulsu Biznesu »
Tekst opublikowany 2014-06-01, opracowanie um
Burmistrz Nysy zajęła 1. miejsce na Opolszczyźnie w rankingu Samorządowy Menadżer Regionu, przygotowanym przez dziennik „Puls Biznesu” pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki.
Zdjęć: 5  

Janusz Bułkowski nowym szkoleniowcem Stalowców »
Tekst opublikowany 2014-06-01, opracowanie JM
W sezonie 2014/2015, Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, postanowiło nie przedłużać kontraktu z poprzednim trenerem - Krzysztofem Wójcikiem.
Zdjęć: 1  

Sportowe Dni Nysy »
Tekst opublikowany 2014-06-01, opracowanie um
W ramach obchodów Dni Nysy 2014 odbyło się wiele imprez sportowo - rekreacyjnych zorganizowanych na Rynku oraz na terenie obiektów sportowo - rekreacyjnych.
Zdjęć: 18  

K.A.S.A i znakomity Dżem na finał Dni Nysy  »
Tekst opublikowany 2014-06-01, opracowanie um
Doskonała pogoda zachęciła do bardzo licznego uczestnictwa niedzielnych koncertach na Stadionie Miejskim. Na podsumowanie dla Nysian i gości zagrali K.A.S.A i legendarny Dżem. Przy ul. Brackiej odbył się również jarmark produktów regionalnych.
Zdjęć: 37  

Nysa i Jesenik świętują 15 – lecie współpracy  »
Tekst opublikowany 2014-06-01, opracowanie um
Podczas Dni Nysy odbył się Wieczór Partnerski z okazji jubileuszu 15 – lecia współpracy Nysy i Jesenika. Były okolicznościowe wystąpienia i podsumowania.
Zdjęć: 19  

Turniej tenisa dla dzieci i młodzieży »
Tekst opublikowany 2014-06-01, opracowanie nor
Na kortach tenisowych Stadionu Miejskiego Nyski Ośrodek Rekreacji zorganizował Turniej Tenisa Ziemnego dla dzieci i młodzieży oraz gry i zabawy dla przedszkolaków z okazji obchodów „Dni Nysy 2014”.
Zdjęć: 19  

Dzisiaj
Piątek 22 września 2023
Imieniny
Maury, Milany, Tomasza

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl


OtoNysa.pl © 2007 - 2023 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl