Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 69 informacji. Wszystkie poniżej.

Zaproszenie na Majówki »
Tekst opublikowany 2013-04-30, opracowanie um
Majówka w Wieży Ciśnień, Biesiada Patriotyczna w Bastionie, to tylko niektóre z propozycji spędzenia czasu w czasie długiego, majowego weekendu…
Zdjęć: 2  

Nyscy gimnastycy - 7 miejsc w finałach OOM »
Tekst opublikowany 2013-04-30, opracowanie AŁ
W hali Zespołu Szkół Sportowych w Nysie odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Nyscy gimnastycy wywalczyli 7. przepustek do finału, który odbędzie się na przełomie czerwca i lipca w Łodzi.
Zdjęć: 5  

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej »
Tekst opublikowany 2013-04-26, opracowanie um
2 maja obchodzić będziemy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. O godz. 10.00 przed Urzędem Miejskim w Nysie odbędzie się uroczyste podniesienie flagi państwowej na maszt. W uroczystościach udział wezmą przedstawiciele władz samorządowych Nysy, służb mundurowych, harcerze ZHP oraz mieszkańcy.
Zdjęć: 4  

Pary złote i brylantowe »
Tekst opublikowany 2013-04-26, opracowanie um
W nyskim Urzędzie Stanu Cywilnego sześć małżeństw świętowało Brylantowe Gody i Złote Gody. Były życzenia, odznaczenia i kwiaty dla jubilatów.
Zdjęć: 10  

Kasa radzi: masz PIT? Weź pożyczkę!  »
Tekst opublikowany 2013-04-26, opracowanie Art.spons.
Zniechęcają Cię formalności? Stos dokumentów i wydłużający się czas oczekiwania na decyzję to realia, z jakimi musi się zmierzyć coraz więcej Polaków ubiegających się o kredyt lub pożyczkę. Taki scenariusz nie musi być jednak regułą.

Leć nie tylko na majówkę  »
Tekst opublikowany 2013-04-26, opracowanie oto
Gorąca Kreta i Malta, a może zjawiskowy Rzym lub Barcelona? Podpowiadamy, gdzie w tym roku lecieć na przedłużony weekend – niekoniecznie majowy – z Wrocławia. Z letnią siatką połączeń wrocławskiego lotniska wybór miejsc jest niemal nieograniczony, wszędzie dotrzemy szybko, wygodnie, a korzystając z oferty tanich linii – za przystępną cenę.
Zdjęć: 1  

Upada biuro podróży – nikt ci nie pomoże »
Tekst opublikowany 2013-04-26, opracowanie Piotr Kaszuwara, Money.pl
Sytuacja w branży turystycznej jest dużo gorsza niż rok temu, kiedy upadało Sky Club czy Triada. W tym roku, jeśli zbankrutuje biuro podróży, nikt nie zapewni podróżnym powrotu do kraju.

Gospodarka - koniec złudzeń »
Tekst opublikowany 2013-04-25, opracowanie Maciej Czujko, Money.pl
Wzrost sprzedaży detalicznej w okolicach zera, produkcja przemysłowa na wyraźnym minusie, PMI poniżej 50. Nawet ministerstwo finansów skapitulowało w optymizmie i redukuje prognozę PKB na rok 2013. To wszystko oznacza, że raczej nie odbijemy od dołka w drugiej połowie roku.

Dług publiczny spadł przez manipulację? »
Tekst opublikowany 2013-04-25, opracowanie Łukasz Pałka, Money.pl
Dług publiczny Polski wzrósł w ubiegłym roku o ponad 25 miliardów złotych. Mimo tego rząd mówi o sukcesie, bo zmniejszyliśmy zagrożenie w postaci przekroczenia 55-procentowego progu w relacji długu do PKB. Jak to możliwe? - Przez manipulację - odpowiada krótko prof. Stanisław Gomułka, były wiceminister finansów.

Ruszają Nyskie Czwartki Muzyczne  »
Tekst opublikowany 2013-04-24, opracowanie pwsz
25 kwietnia odbędzie się pierwszy koncert w ramach Nyskich Czwartków Muzycznych ze Studenta Instytutu Jazzu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie.
Zdjęć: 1  

Nowa strategia rozwoju gminy »
Tekst opublikowany 2013-04-24, opracowanie um
Pierwsze robocze spotkanie w sprawie prac nad nową Strategią Rozwoju Gminy Nysa na lata 2014-2013 odbyło się w Urzędzie Miejskim.
Zdjęć: 3  

Co wywołuje deja vu? »
Tekst opublikowany 2013-04-24, opracowanie rtr
Czy deja vu jest zjawiskiem paranormalnym, pamięcią z poprzedniego życia, a może efektem telepatii? Niezupełnie.

Uczniowie nyskiej Budowlanki w Niemczech »
Tekst opublikowany 2013-04-24, opracowanie zst
Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Nysie najbliższe dwa tygodnie spędzą w Niemczech ucząc się technologii budowlanych i szkoląc język.
Zdjęć: 2  

Międzynarodowe seminarium w PWSZ »
Tekst opublikowany 2013-04-24, opracowanie pwsz
W czwartek, 25 kwietnia, w auli Collegium Artium PWSZ w Nysie (ul. Obrońców Tobruku 5) odbędzie się międzynarodowe seminarium naukowo-techniczne "Środowiskowe problemy kształtowania przestrzeni obiektów energooszczędnych".
Zdjęć: 1  

AZS NYSA bez awansu do finałów »
Tekst opublikowany 2013-04-24, opracowanie rtr
Zespół młodzików AZS Nysa prowadzony przez Przemysława Kaczmarczyka zakończył sezon na miejscach 9-12 w Polsce. Najlepszym zawodnikiem w nyskiej drużynie wybrany został Damian Pawelec.
Zdjęć: 1  

Majówka na Twierdzy w Srebrnej Górze »
Tekst opublikowany 2013-04-24, opracowanie oto
Majowy długi weekend zwykle spędzamy grillując leniwie na działce. Jednak codzienne pieczenie kiełbasek niektórym może się wydawać nieco monotonne. Jeśli więc jesteście ciekawi nowych wrażeń…
Zdjęć: 1  

Ile rząd wyciągnie ze spółek? »
Tekst opublikowany 2013-04-22, opracowanie Maciej Rynkiewicz, Money.pl
Pieniądze zostaną przejedzone. Dlaczego? Ponieważ gabinet Donalda Tuska przyjął absolutnie nierealną prognozę wzrostu gospodarczego - pisze portal Money.pl. Poza tym politykom zależy głównie na opinii inwestorów zagranicznych i Unii Europejskiej.

Inwestycje przy rzece i zbiorniku – co może zyskać miasto? »
Tekst opublikowany 2013-04-22, opracowanie um
Na temat bieżących spraw w gminie nysa rozmawiamy z burmistrz Jolantą Barską.
Zdjęć: 1  

Latarnicy szerzą… Internet »
Tekst opublikowany 2013-04-22, opracowanie UM/fot. Michał Golemo (PCRS)
Latarnicy z Nysy wzięli udział w regionalnym Zjeździe Latarników Polski Cyfrowej w Opolu. Gospodarzem spotkania był wojewoda opolski Ryszard Wilczyński - regionalny ambasador PCRS.
Zdjęć: 4  

Światowe gwiazdy na Gitarowym Rekordzie Guinnessa  »
Tekst opublikowany 2013-04-22, opracowanie oto
Tegoroczna edycja wrocławskiego Gitarowego Rekordu Guinnessa to zamiast jednej gwiazdy, wielu wspaniałych gitarzystów z całego świata, którzy pomogą w biciu gitarowego rekordu (w ubiegłym roku - 7273 gitary).
Zdjęć: 1  

Rozbudowa świetlicy »
Tekst opublikowany 2013-04-22, opracowanie um
Bezrobotni wybudują, gmina sfinansuje zakup materiałów na rozbudowę świetlicy w Kępnicy.
Zdjęć: 2  

Bandyta z tulipanem »
Tekst opublikowany 2013-04-21, opracowanie pol
Nyscy policjanci zatrzymali 28- letniego mężczyznę, podejrzanego u wymuszenie rozbójnicze. Groził o trzy lata młodszemu mężczyźnie niebezpiecznym „tulipanem” – rozbita butelką. Grozi mu 10 lat.
Zdjęć: 1  

13-latki odnalezione »
Tekst opublikowany 2013-04-21, opracowanie pol
Policjanci odnaleźli dwie dziewczynki, które wybrały się na wycieczkę rowerową i nie wiedziały, jak wrócić do domów. Całe i zdrowe zostały przekazane rodzicom.
Zdjęć: 1  

Niszczyciel aut »
Tekst opublikowany 2013-04-21, opracowanie pol
Policjanci z Głuchołaz zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zniszczenie dwóch samochodów. 31-letni mieszkaniec gminy spowodował straty straty na ponad 2,5 tys. zł.
Zdjęć: 2  

Napad w szkole »
Tekst opublikowany 2013-04-21, opracowanie pol
Policjanci z Nysy zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o usiłowanie rozboju na 17 - latku w jednej ze szkół na terenie miasta.
Zdjęć: 2  

Policja w gimnazjum »
Tekst opublikowany 2013-04-21, opracowanie pol
Policjant z Wydziału Ruchu Drogowego nyskiej komendy opowiedział gimnazjalistom o bezpieczeństwie niechronionych uczestników ruchu drogowego.
Zdjęć: 2  

Wyróżnienie za remont Wieży Wrocławskiej »
Tekst opublikowany 2013-04-20, opracowanie um
Gmina Nysa otrzymała wyróżnienie w konkursie Głównego Konserwatora Zabytków „Zabytek Zadbany 2013” w kategorii utrwalenie wartości zabytkowej obiektu, za prace remontowe i konserwatorskie wieży Bramy Wrocławskiej.
Zdjęć: 9  

Błyskawicznie rośnie deficyt - brakuje już 13 mld »
Tekst opublikowany 2013-04-18, opracowanie Andrzej Zwoliński, Money.pl
Do kasy państwa wpływa mniej podatków i opłat. W błyskawicznym tempie rośnie więc deficyt budżetowy, który po trzech miesiącach tego roku sięgał już blisko 25 mld zł - pisze portal Money.pl. To ponad 68 proc. tegorocznego limitu zapisanego w ustawie budżetowej.

O mostach, inwestycjach i strefie ekonomicznej »
Tekst opublikowany 2013-04-17, opracowanie um
Po raz drugi w tym roku odbyło się specjalne spotkanie władz gminy z nyskimi przedsiębiorcami. W spotkaniu brali także udział poseł Rajmund Miller, przewodniczący Sejmiku Województwa Opolskiego oraz starosta nyski.
Zdjęć: 9  

Pielgrzymowali drogą św. Jakuba »
Tekst opublikowany 2013-04-16, opracowanie rtr
13 kwietnia odbyła się pierwsza pielgrzymka Nyską Drogą św. Jakuba w sezonie pielgrzymkowym 2013 roku. Do pokonania był odcinek z Kopic do Skorogoszczy (mierzący blisko 30 km).
Zdjęć: 5  

Zostań superbohaterem »
Tekst opublikowany 2013-04-16, opracowanie pwsz
Fundacja DKMS oraz Studenci PWSZ w Nysie zapraszają do udziału w ogólnopolskiej akcji „Studenci wspólnie przeciw białaczce”.
Zdjęć: 1  

Zaginął przyjaciel »
Tekst opublikowany 2013-04-16, opracowanie PC
11 kwietnia w okolicy ul. Grodkowskiej zaginął terier walijski. Piesek barwy czarno-brązowej, średniego wzrostu.
Zdjęć: 4  

Kim jest polski dłużnik? »
Tekst opublikowany 2013-04-15, opracowanie oto
Statystyczny polski dłużnik ma 44 lata, niespłacony dług w wysokości 4,7 tys. zł i najczęściej jest zodiakalnym Bykiem. Tak wynika z danych Grupy KRUK, największej firmy zarządzającej wierzytelnościami w Polsce.

A co Ty zrobiłeś dla swojego kredytu? »
Tekst opublikowany 2013-04-15, opracowanie oto
Najniższe stopy procentowe w historii spowodowały obniżenie kosztów kredytów spłacanych w złotych. Rada Polityki Pieniężnej ulżyła kredytobiorcom, pytanie czy oni sami mogą jeszcze coś zrobić, żeby zmniejszyć swoje miesięczne obciążenie?

Jakie szanse na kredyt dla firm? »
Tekst opublikowany 2013-04-15, opracowanie rtr
Tylko w grudniu upadłość ogłosiło w Polsce 80 firm. To o 27,0% więcej, niż w grudniu 2011 r. W całym 2012 roku w Polsce upadło 877 przedsiębiorstw. W 2013 roku ta liczba z pewnością będzie znacznie większa - jest szacowana na ponad 1300*. Czy to znaczy, że mając firmę, w 2013 roku kredytu nie dostaniemy? Jak to wygląda na Dolnym Śląsku?

Janikowski pisze do Tuska »
Tekst opublikowany 2013-04-15, opracowanie Damian Janikowski
Brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie Damian Janikowski wysłał petycję do premiera Donalda Tuska, w której prosi o wsparcie inicjatywy mającej na celu przeciwstawienie się propozycji usunięcia zapasów z programu igrzysk.

Sondaż Homo Homini – PiS przed PO, Kalisz zabiera PO »
Tekst opublikowany 2013-04-15, opracowanie
Niższe podatki, tańsze przedszkola, klarowniejsze rozliczanie księży, czy wsparcie młodych przy kupnie mieszkania. Donald Tusk i jego urzędnicy naobiecywali Polakom bardzo dużo i jak na razie - pisze portal Money.pl - nie widać szans na to, by wywiązali się z tych deklaracji.

Sensacyjne II i III miejsce siatkarzy »
Tekst opublikowany 2013-04-15, opracowanie Paweł Kłoda
W hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Nysie odbyły się zawody sportowe „Półfinał Mistrzostw Województwa Opolskiego w Piłce Siatkowej Chłopców - Gimnazjada 2012/2013”.
Zdjęć: 3  

Pokazali Język – sukces nyskiego gimnazjum  »
Tekst opublikowany 2013-04-15, opracowanie um
Po sukcesie ubiegłorocznej imprezy, którą wygrał zespół "GimOne" z Gimnazjum nr 1 w Nysie, zorganizowano kolejną edycję konkursu "Pokaż Język - I know I can".
Zdjęć: 2  

Katyńska rocznica »
Tekst opublikowany 2013-04-15, opracowanie um
Z udziałem władz powiatu i gminy Nysa, przedstawicieli organizacji, stowarzyszeń i szkół odbyły się uroczystości z okazji Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.
Zdjęć: 11  

Zaproszenie dla seniorów »
Tekst opublikowany 2013-04-14, opracowanie rtr
Serdecznie zapraszamy do Dziennego Domu Pobytu wszystkich Seniorów, którzy „piszą do szuflady”, żeby podzielić się swoją twórczością.
Zdjęć: 2  

Rozmawiali o publicznym transporcie »
Tekst opublikowany 2013-04-14, opracowanie um
Na temat publicznego transportu rozmawiano podczas konferencji zorganizowanej z inicjatywy gminnej spółki MZK w Urzędzie Miejskim w Nysie.
Zdjęć: 7  

Największa IKEA w kraju »
Tekst opublikowany 2013-04-12, opracowanie oto
8 maja otwarcie nowego sklepu IKEA Wrocław. Jego powierzchnia to 37 705 m kw. – prawie tyle mierzy wrocławski Rynek. Do tej pory IKEA Wrocław była najmniejszym sklepem IKEA. Od 8 maja Wrocław będzie miał największy sklep IKEA w kraju.
Zdjęć: 10  

W rocznicę katastrofy »
Tekst opublikowany 2013-04-12, opracowanie um
W 3. rocznicę katastrofy polskiego samolotu w Smoleńsku o godz. 8:41, zapalono znicze przed pomnikiem Patriotom Polskim. Wieczorem odprawiona została dekanalna Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele św. Ap. Piotra i Pawła w Nysie.
Zdjęć: 15  

Bez wizy do USA? »
Tekst opublikowany 2013-04-12, opracowanie Lidia Geringer de Oedenberg
Polityka wizowa UE powinna zdaniem europosłów opierać się na zasadzie wzajemności, czyli: wymagasz od nas wizy - my też będziemy od ciebie jej żądać. Nowe zasady właśnie zostały przegłosowane w Komisji ds. Wolności Obywatelskich (LIBE), teraz czekają na ostateczną aprobatę państw członkowskich (Rady).

Kolej igra z życiem pasażerów »
Tekst opublikowany 2013-04-10, opracowanie Andrzej Zwoliński/Money.pl
Linie kolejowe, rozjazdy i stacje są w złym stanie - alarmuje Najwyższa Izba Kontroli. 60 proc. linii kolejowych i 30 proc. rozjazdów funkcjonuje tylko pod warunkiem, że przejeżdżające po nich pociągi znacznie zwalniają. Zamiast zapewnienia bezpieczeństwa na najwyższym poziomie, używane są procedury awaryjne o najmniejszym stopniu ochrony przed wypadkami, na przykład tak zwane sygnały zastępcze. Jeśli już jakiekolwiek kontrole stanu technicznego są przeprowadzane, to realizacja zaleceń przeciąga się nawet do 1,5 roku. Z kontroli Izby wynika też, że awarie PKP PLK usuwa nawet po dwóch latach od zgłoszenia!

Zobacz zdjęcia z I edycji XXLMotoShoot »
Tekst opublikowany 2013-04-10, opracowanie oto
Pierwsza edycja imprezy XXLMotoShoot, za nami. Nowa na polskim rynku platforma XXLSTOCK.COM zaprosiła fotografów na warsztaty i sesję fotograficzną łączącą świat mody z motoryzacją.
Zdjęć: 16  

Co robią nyscy studenci w Gdańsku? »
Tekst opublikowany 2013-04-09, opracowanie pwsz
W Instytucie Sztuki Wyspa w Gdańsku trwa CONSARCH 2, czyli międzynarodowe warsztaty rewitalizacyjne dla studentów architektury.
Zdjęć: 1  

Nowogrodziec trafi do Księgi Guinessa? »
Tekst opublikowany 2013-04-09, opracowanie rtr
W czerwcu na rynku w Nowogrodźcu stanie największy garniec świata. Będzie miał wysokość 330 cm. Teraz największy garniec stoi w Korei Pd. i mierzy 223 cm.
Zdjęć: 6  

Teraz uderzy woda? »
Tekst opublikowany 2013-04-08, opracowanie IMGW
IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu ostrzega przed gwałtownymi roztopami spowodowanymi opadami deszczu i rosnącą temperaturą.
Zdjęć: 1  

O strategii rozwoju, galerii i Dworze Biskupim »
Tekst opublikowany 2013-04-08, opracowanie um
Rozmowa z burmistrz Jolantą Barską na temat bieżących spraw w gminie Nysa.
Zdjęć: 1  

Bestialsko zabili psa  »
Tekst opublikowany 2013-04-08, opracowanie pol
Nawet do 3 lat pozbawienia wolności może grozić dwóm mężczyznom podejrzanym za bestialskie zabicie psa, który miał podjadać karmę psa sąsiada i zagryzać kury.

Historyczne znaleziska w czasie lustracji dróg »
Tekst opublikowany 2013-04-08, opracowanie pol
Wydział Ruchu Drogowego nyskiej komendy wraz z zarządcami dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych zakończyli lustrację dróg na terenie naszego powiatu.
Zdjęć: 2  

Złodziej rozbójnik zatrzymany »
Tekst opublikowany 2013-04-08, opracowanie pol
Nyska policja zatrzymała 19-latka, którego stróże prawa podejrzewali o dokonanie kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów w Nysie. Może mu grozić nawet do 10 lat więzienia.

Debata w Carolinum »
Tekst opublikowany 2013-04-08, opracowanie pol
W auli „Carolinum” odbyła się debata „Rola transportu w kształtowaniu środowiska naturalnego oraz życia i działalności człowieka”.
Zdjęć: 7  

Wpadła w poślizg »
Tekst opublikowany 2013-04-08, opracowanie pol
Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze przez kierującą oplem, było przyczyną wypadku do jakiego doszło na drodze 46. W wyniku zdarzenia kierująca została przewieziona do szpitala.
Zdjęć: 1  

Ukradł narzędzia »
Tekst opublikowany 2013-04-08, opracowanie pol
Otmuchowscy policjanci ustalili podejrzanego o włamanie do jednego z budynków na terenie miasta. 45 – latek usłyszał już zarzut włamania i kradzieży elektronarzędzi o wartości 2,5 tys. zł.
Zdjęć: 1  

Biblioteka to nie tylko wypożyczanie książek »
Tekst opublikowany 2013-04-08, opracowanie um
Rozmowa z dyrektorem Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Nysie Joanną Kanin.
Zdjęć: 1  

Rada Kultury podsumowana »
Tekst opublikowany 2013-04-08, opracowanie um
Po trzech latach działalności, członkowie Rady Kultury, instytucji doradczej i wspierającej inicjatywy na rzecz kultury w gminie, zakończyli pierwszą kadencję.
Zdjęć: 2  

Przeprawy przez rzekę – decyzja w kwietniu? »
Tekst opublikowany 2013-04-07, opracowanie um
Od 11 kwietnia przejazd przez tamę będzie zamknięty zarówno dla ruchu kołowego, jak i dla pieszych.
Zdjęć: 3  

Pierwszy przetarg na drogi »
Tekst opublikowany 2013-04-07, opracowanie um
Rozstrzygnięto pierwszy przetarg na tegoroczne inwestycje drogowe. Gmina Nysa wybrała wykonawcę przebudowy ul. 22 Stycznia w Nysie.
Zdjęć: 2  

Wojna w Korei – konsekwencje dla Polski »
Tekst opublikowany 2013-04-05, opracowanie Damian Słomski/Money.pl
Panika na giełdach, osłabienie złotego i rekordowo droga ropa naftowa. Spełnienie gróźb Korei Północnej z pewnością wywołałby ogromne zamieszanie na rynkach.

Trzecia rocznica katastrofy smoleńskiej »
Tekst opublikowany 2013-04-04, opracowanie um
10 kwietnia przypada 3. rocznica katastrofy polskiego samolotu w Smoleńsku. W najbliższą środę o godz. 8:41, zapalone zostaną znicze przed pomnikiem Patriotom Polskim.
Zdjęć: 6  

Zmarła Ś.P. Elżbieta Pacyniak  »
Tekst opublikowany 2013-04-04, opracowanie um
2 kwietnia zmarła Ś.P. Elżbieta Pacyniak wieloletnia Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Uniwersytetu Trzeciego Wieku im. Jerzego Kozarzewskiego w Nysie.
Zdjęć: 4  

Proekologiczna debata w „Carolinum”  »
Tekst opublikowany 2013-04-04, opracowanie um
Debata "Wpływ lokalnego ekorozwoju na kształtowanie świadomości ekologicznej mieszkańców powiatu nyskiego", odbyła się 26 marca w auli ZSO Carolinum. W spotkaniu z młodzieżą wzięli udział m.in. prezesi gminnych spółek i sekretarz miasta.
Zdjęć: 8  

Zaprojektuj nowe logo lotniska  »
Tekst opublikowany 2013-04-04, opracowanie oto
Nowe logo wrocławskiego lotniska zobaczą miliony osób z Europy, a nawet świata. Jego autor zyska uznanie, ale i 7 tysięcy złotych nagrody. Właśnie rusza otwarty konkurs na nowy znak graficzny Portu Lotniczego Wrocław.
Zdjęć: 1  

Wygaszanie Gimnazjum nr 3 »
Tekst opublikowany 2013-04-02, opracowanie um
Rada Miejska podjęła uchwałę o likwidacji przez wygaszanie do 2014 r. Gimnazjum nr 3. Zdaniem władz gminy zmiany są konieczne ze względu na potrzebę dostosowania sieci placówek do obecnej sytuacji demograficznej.
Zdjęć: 9  

Sypnie śniegiem intensywnie »
Tekst opublikowany 2013-04-02, opracowanie IMGW
Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu ostrzega przed intensywnymi opadami śniegu na obszarze województwa dolnośląskiego i opolskiego.
Zdjęć: 1  

Wielkanoc w Carolinum »
Tekst opublikowany 2013-04-02, opracowanie ZSE
Około stu osób wzięło udział w Spotkaniu Wielkanocnym w poniedziałek 1 kwietnia w ZSO "Carolinum" w Nysie.
Zdjęć: 5  

Dzisiaj
Piątek 22 września 2023
Imieniny
Maury, Milany, Tomasza

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl


OtoNysa.pl © 2007 - 2023 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl