Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 13 informacji. Wszystkie poniżej.

Bitwa na głosy - pierwszy finalista »
Tekst opublikowany 2012-04-19, opracowanie red.
Przed nami pierwszy półfinał „Bitwy na głosy”. W najbliższym odcinku nikt nie odpadnie. Widzowie wybiorą za to jednego z finalistów.

Dolnośląski Klucz Sukcesu »
Tekst opublikowany 2012-04-19, opracowanie red.
Po raz kolejny w tym roku Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Dolnego Śląska będzie przyznawać Dolnośląski Klucz Sukcesu. Uroczystość wręczenia tej specyficznej nagrody za każdym razem odbywa się w innym mieście naszego regionu. Tym razem wyróżnione firmy zostaną uhonorowane 31 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie. W tej chwili trwa procedura przyjmowania zgłoszeń do XVI-ej edycji Wyróżnienia.
Zdjęć: 4  

Będą nowe miejsca pracy  »
Tekst opublikowany 2012-04-17, opracowanie UM Nysa
Nyskiej władze usilnie zabiegają o pozyskanie inwestorów na nowe tereny inwestycyjne Regionalnego Parku Przemysłowego w rejonie Radzikowic i Goświnowic. Sukcesy z zagospodarowaniem dotychczasowych terenów przy ulicach Karpackiej i Dubois w Nysie zachęcają do dalszych działań w celu stworzenia warunków pod przyszłe miejsca pracy.

Ekologiczne inwestycje »
Tekst opublikowany 2012-04-17, opracowanie UM Nysa
Gminna spółka Nyska Energetyka Cieplna zrealizowała instalację do wytwarzania energii elektrycznej i cieplnej w kogeneracji na bazie gazu ziemnego. 13 kwietnia 2012r. dokonano uroczystego otwarcia inwestycji.

Mundurowi strzelali »
Tekst opublikowany 2012-04-17, opracowanie red.
14 kwietnia w gościnnych murach Zespołu Szkół Ogólnokształcących Carolinum w Nysie Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Nysie zorganizowało, już po raz czwarty strzelenie dla Służb Mundurowych Grodu Nysa „O Puchar Przechodni Hetmana Bractwa”.

Trzy lata za hodowle marihuany »
Tekst opublikowany 2012-04-17, opracowanie KPP
Kryminalni z Nysy zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli 14 krzewów tej rośliny. Zatrzymany w związku z tą sprawą 31-letni mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

Nie ustąpiła pierwszeństwa »
Tekst opublikowany 2012-04-17, opracowanie KPP
Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji drogowej, do której doszło na obwodnicy Otmuchowa.

Biegasz? Zapisz się  »
Tekst opublikowany 2012-04-17, opracowanie Jacek Makowski, dyrektor II Biegu Nyskiego
17 czerwca w niedzielę odbędzie się w Nysie, II Bieg Nyski. Organizatorami imprezy są PWSZ w Nysie i Urząd Miejski w Nysie. Dyrektorami biegu są Jacek Makowski i Tomasz Kołodziej.

Wizjonerskie projekty »
Tekst opublikowany 2012-04-17, opracowanie ape
Różnej maści złośliwcy i zazdrośnicy uważają Łyskie Księstwo Stawów i Pagórków za zapyziałą prowincję naszego pięknego kraju.

Nowy zarząd KS Polonii Nysa »
Tekst opublikowany 2012-04-17, opracowanie pal
12 kwietnia członkowie najstarszego nyskiego klubu sportowego POLONIA wybrali nowy, sześcioosobowy zarząd.

Grubiak i Dumańska najlepsi »
Tekst opublikowany 2012-04-17, opracowanie pal
W ostatni dzień marca rozegrany został finałowy turniej I Amatorskich Indywidualnych Mistrzostw Nysy w Badmintonie.

Debiut w Austrii »
Tekst opublikowany 2012-04-17, opracowanie ape
Nyscy kolarze zadebiutowali w gronie zawodowców. Nowopowstała zawodowa grupa kolarska WITABECH Ziemia Brzeska, w skład której wchodzą m.in. młodzi kolarze z Nysy, zadebiutowała na trasach górskiego wyścigu w Austrii.

Mała szkoła - duży kłopot »
Tekst opublikowany 2012-04-12, opracowanie red.
Temat prawa jazdy wciąż budzi wiele emocji. Zastanawiamy się, którą szkołę wybrać, czy dany instruktor okaże się skutecznym pedagogiem i czy uda nam się szybko przejść szkolenie. Wypytujemy rodzinę, znajomych, zasięgamy opinii na forach, by wreszcie skusić się na sezonową promocję lub niską cenę niepewnej, małej "szkółki".

Dzisiaj
Piątek 22 września 2023
Imieniny
Maury, Milany, Tomasza

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl


OtoNysa.pl © 2007 - 2023 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl